RTX 3080 LHR kaç ETH kazar?

Erdem20

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Gigaybte Aorus RTX 3080 LHR ekran kartım var. Kartı satma düşüncesindeyim. Mining için alıcılar kaç kazıyor diye soruyolar. İnternetten araştırdığıma göre 70 mhs kazıyormuş galiba. Bunu nasıl kendim deneyebilirim kaç mhs kazdığını?

İndirdim ama şimdi ama herhangi bir bir şey yapmam lazım mı? Direk açınca kazım mı yapacak.
Hayır, bat dosyasını düzenlemeniz gerek. Bununla ilgili bir çok rehber mevcut, biraz daha araştırıp giriş seviyesi bilgileri edinmeniz daha sağlıklı olur. Ardından takıldığınız konu olursa yardımcı olmak daha mantıklı.

İndirdim ama şimdi ama herhangi bir bir şey yapmam lazım mı? Direk açınca kazım mı yapacak.
Trex ve NBMiner LHR kilidini %70'e kadar kırılabiliyor. Ayrıca ekran kartlarında mining için farklı frekans ve güç hızları kullanılıyor. Onları araştırıp uygulayıp öyle test etmenizi öneririm. Altta paylaşyığım videolar sadece kazım programını kurmayı ve LHR kilidini belirli bir yere kadar kaldırmaya yarıyor.
T-Rex miner kurulumu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
T-Rex Miner LHR kartlar için ayarlama:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı