Çözüldü RTX 3080 PC Forza 4 oynarken aniden donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

batuhancvsr

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımdan PS5 kolumla Forza oynuyorum donuyor. Format atmadan önce de Windows 11 kullanıyordum, donup atıyordu. Sesler geliyordu, 10 da aynı sorun yaşıyorum.
Olay görüntüleme raporu böyle yazıyor.

ForzaHorizon4.exe programının 1.477.567.0 sürümü, Windows ile birlikte çalışmayı durdurdu ve kapatıldı. Sorun hakkında daha fazla bilgi olup olmadığını görmek için güvenlik ve bakım denetim masasında sorunun geçmişine göz atın.
İşlem kimlik no: 490C.
Başlatma saati: 01D95BEDC6aebf4e.
Sona erme saati: 4294967295.
Uygulama yolu: C:\program files (x86)\Steam\steamapps\common\ForzaHorizon4\ForzaHorizon4.exe
Rapor kimliği: D7DDC4AC-8228-46EA-9138-F5A89BDD553b
Hatalı paket tam adı:
Hatalı paketle ilgili uygulama kimliği:
Askı türü: Top level window is idle.

Sistem bilgilerim RTX 3080 - Ryzen 9 5900X (driver güncel)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GTX 1080 kullanıyor arkadaş. 28 şubat tarihli güncellemeyi deneyin isterseniz. 531.18 o güne ait.

Hocam dediğinizi yapıyorum şu an umarım olur. Olursa bilgi verecegim.

GTX 1080 kullanıyor arkadaş. 28 şubat tarihli güncellemeyi deneyin isterseniz. 531.18 o güne ait.

Olmadı hocam.

Sorunumu NVIDIA'nın müşteri hizmetleri sayesinde çözdüm.
Windows+r kısayol tuşları ile çalıştıra girip oraya msconfig.exe yazım.
Tüm Microsoft hizmetlerini gizle yaptıktan sonra tümünü devre dışı bırak bir kez tıklayın. Önünüze gelen ekranda fotograftaki gibi NVIDIA alakalı olan hizmetlere tik koyun uygula deyin bilgisayarı yeniden başlatılacaktır. RTX 3080 ekran kartı için tek çözüm bu oldu bende umarım sizinde işinize yarar.

Hocam dediğinizi yapıyorum şu an umarım olur. Olursa bilgi verecegim.

Olmadı hocam.

Sorunumu NVIDIA'nın müşteri hizmetleri sayesinde çözdüm.
Windows+r kısayol tuşları ile çalıştıra girip oraya msconfig.exe yazım.
Tüm Microsoft hizmetlerini gizle yaptıktan sonra tümünü devre dışı bırak bir kez tıklayın. Önünüze gelen ekranda fotograftaki gibi NVIDIA alakalı olan hizmetlere tik koyun uygula deyin bilgisayarı yeniden başlatılacaktır. RTX 3080 ekran kartı için tek çözüm bu oldu bende umarım sizinde işinize yarar.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    19,1 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı