RTX 3080 sistemde Warzone girişte donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

qkhantasqn

Yoctopat
Daha fazla  
Merhabalar

3 / 4 gündür warzone açılış ekranındaki kalp ritim animasyonunda kalıyor. Hata kodu vermiyor ben kapatmak zorunda kalıyorum oyunu saatlerce bekliyor o ekranda boot etmiyor oyunu yani fps 0 cpu time 4000ms felan kalıyo öyle 10 saniyede 1 kare çiziyor gibi. Diğer oyunlarda sorun yok ama sistem sitres testlerinde sorunum yok .

Ekran kartı Palit rtx 3080 oc. - Ryzen 5 3600x - 16 GB Dual c. 3200mhz -DONMA ŞEKLİ VİDEOSU

Son düzenleme:
Warzone ile alakalı bir problem bu. Senle ilgili olduğunu düşünmüyorum. 6900XT ile aynı problemi yaşıyorum. Keyfine göre ayarlarda veya oyuna girişte donuyor. Sonra kendi kendine düzeliyor.

Warzone ile alakalı bir problem bu. Senle ilgili olduğunu düşünmüyorum. 6900XT ile aynı problemi yaşıyorum. Keyfine göre ayarlarda veya oyuna girişte donuyor. Sonra kendi kendine düzeliyor.
Muhtemelen ama ne zaman güncelleme gelecek düzelecek bilmiyorum kaç gündür böyle alışılmadık durum tamam işlemci kaynaklı darboğaz var 90 100 arası geziyor fps ama umarım sistemsel değildir sildim yükledim defalarca bir kaç çözüm önerisini de denedim yok düzelme.
Birde forumda görselle sorunu aktarıp aynısını yaşayan var mı diye bakıyım dedim.

Geri
Yukarı