RTX 3080 stokları nerede?

Daha düne kadar buradaydı ama tükenmiş.

Screenshot_4.png

@Akhun Türkiye'de 9K zor.

Bence 9.5k, 10K olur. Founders Edition kart bulmak zor zira Türkiye'de.

ASUS düşünüyorum onun dışında fakat oda maşallah 9.450 mi ne ona rağmen stok yok yurt dışından birini bulup aldıracaz sanırım bu gidişte.
Daha düne kadar buradaydı ama tükenmiş.

Eki Görüntüle 676180

Soğutma da ASUS ROG'un üstüne pek araştırıp bilmediğim için buna yönelmemistim bilgin var mı Palit nasıl.

ASUS düşünüyorum onun dışında fakat oda maşallah 9.450 mi ne ona rağmen stok yok yurt dışından birini bulup aldıracaz sanırım bu gidişte.

Soğutma da ASUS ROG'un üstüne pek araştırıp bilmediğim için buna yönelmemistim bilgin var mı Palit nasıl.
Palit harika değildir ama iş görür.

Stok ekran kartlarını alırlar, basit soğutma yapıştırıp satarlar.

ROG gereksiz pahalı, düz Founders Edition'ın soğutması iyi bu arada.

Bir de bulunsa kankam 2060 ROG'u yükselteceğim de her gün biraz daha uzaklaşıyoruz döviz yuzunden.
Benim sana önerim sisteminde işlemcinde ekran kartı varsa (hani HD Graphics oluyor ya) onu kullanman ve 2060'ı satman. Sonra o parayı ve elinde olan parayı birleştir, dolara çevir. Bir kaç ay bekle ve artık bu ekonomi ile 3090 alabilirsin :)

Benim sana önerim sisteminde işlemcinde ekran kartı varsa (hani HD Graphics oluyor ya) onu kullanman ve 2060'ı satman. Sonra o parayı ve elinde olan parayı birleştir, dolara çevir. Birkaç ay bekle ve artık bu ekonomi ile 3090 alabilirsin :)

2750 verdiler karta da 2021 Nisan'a kadar garantisi var vermedim 2900 bandında vere veren çıkarsa düşünüyorum vallaha bu arada kartı o fiyata vermeme sebebimde 5 ay falan kullanmışımdır onda da platform oyunları yani Full tempo kullansam yorgun olsa 2750 idael.

2750 verdiler karta da 2021 Nisan'a kadar garantisi var vermedim 2900 bandında vere veren çıkarsa düşünüyorum vallaha bu arada kartı o fiyata vermeme sebebimde 5 ay falan kullanmışımdır onda da platform oyunları yani Full tempo kullansam yorgun olsa 2750 idael.
Çok ölü fiyat vermişler. Bence de 2750TL kötü fiyat.

Geri
Yukarı