Çözüldü RTX 3080 sürücü güncellemesi sonrasında görüntü gitti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

phenex

Hectopat
Merhaba,
Arkadaşlar ekran kartımı GeForce Experience programı aracılığıyla sürekli güncel tutarım. Güncellemeleri de her zaman temiz kurulum yaparak kurarım. En son gelen güncellemeyi yapmak için temiz kurulumla yine başlattım güncellemeyi yaptı, yeniden başlatma ekranı geldi (yeniden başlattıktan sonra devam edecek diye). Bilgisayarı yeniden başlattım fakat şu an bilgisayara görüntü gelmiyor. Sistem çalışıyor, normal açılıyor, uygulama sesleri falan geliyor ama görüntü yok.
Ne yapmalıyım? Kart RTX 3080. Ne oldu da böyle oldu? Hiç böyle bir sorun yaşamadım güncellemelerde daha önce.

Çözüm
@Yener K. Hocam çalıştırayım dedim tekrar önce bir pil sökmeden açtım, açıldı bu sefer geldi. Dinlenince kendine mi geldi anlamadım. :D Açıldığında sürücü güncelleşmemiş gözüküyordu. Tekrar indirip temiz kurulum yaptım, güncellendi sorun yok şuan.
Güvenli Mod'da açmayı denediniz mi?

Anladım hocam. Fişten çekin ve BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin.

Yapalım hocam, anlamadım ki neden böyle olmuştur. Bilgisayar normal başlıyor ama Discord falan sesleri geliyor açıldığında otomatik başlayan tüm programlarımın sesleri geliyor. Ama görüntü yok sistemde. Kartı mı çökertti güncelleme anlamadım yazılımsal bir şey mi oldu? Yeniden başlat ekranına kadar normaldi her şey.

Bazen sıkıntı olabilir. Normalde ekran gidip gelmesi normaldir fakat sizde gelmemesi nadiren olur.

@phenex hayır hocam. Sadece ayarlar sıfırlanır. Sürüm değişmez.

@Yener K. Hocam çalıştırayım dedim tekrar önce bir pil sökmeden açtım, açıldı bu sefer geldi. Dinlenince kendine mi geldi anlamadım. :D Açıldığında sürücü güncelleşmemiş gözüküyordu. Tekrar indirip temiz kurulum yaptım, güncellendi sorun yok şuan.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı