RTX 3080 Ti 21 bin TL'ye alınır mı?

Değmez hocam bence, bilgisayar toplamak gibi bir amacınız var ise bu fiyatlara hazır sistem almanızı öneririm ki bu fiyata aldığınız sistem oynayacağınız oyunlarda/yapacağınız işlerde sizi üzmeyecektir buna emin olabilirsiniz. LHR model zaten mining yapamazsınız o yüzden alacaksanız hazır sistem alın diyorum.

Hak ediyor mu bu fiyata alınır mı yoksa ucuzlar mı?

Hocam eğer aklınızda toplamak var ise almayın. Hazır sistemlere yönelin. 3080 Ti olmasa da bence 3070 Ti bir sistem rahatlıkla bulunabilir o paralara.

Mining için alacaksanız da almayın çünkü LHR model :D

Değmez hocam bence, bilgisayar toplamak gibi bir amacınız var ise bu fiyatlara hazır sistem almanızı öneririm ki bu fiyata aldığınız sistem oynayacağınız oyunlarda/yapacağınız işlerde sizi üzmeyecektir buna emin olabilirsiniz. LHR model zaten mining yapamazsınız o yüzden alacaksanız hazır sistem alın diyorum.

Ekran kartım RTX 3060 4K da yetersiz geliyor ondan dolayı.

Hocam eğer aklınızda toplamak var ise almayın. Hazır sistemlere yönelin. 3080 Ti olmasa da bence 3070 Ti bir sistem rahatlıkla bulunabilir o paralara.

mining için alacaksanız da almayın çünkü LHR model :D

Anlıyorum o zaman ekran kartı şart tabii. Benim de bulabildiğim en ucuz 3080 Ti bu şu an Palit'in modeli ile birlikte.

Alternatif olarak daha uyguna bu da olabilir. Fakat 3080 Ti'dan daha kötü tabii takdir edersiniz ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı