RTX 3080 Ti ve 3070 Ti Ekran Kartlarının Bellek Miktarı Ortaya Çıktı

Affedersin de sana ne? Herkes kendi parasıyla alıyor, ister oyun oynar ister mining yapar. Üstteki arkadaşlarında ciddi olduğunu düşünmüyorum bu arada belirteyim.
Affedersiniz ama size ne? Siz de benim ciddi ciddi söylemediğimi bilmiyorsunuz sanırım. Ben de bunu belirteyim. Ayrıca Ethereum furyası yüzünden bir türlü sistem toplayamadığım için bu kripto paralardan nefret ediyorum. Onun da etkisi var.

Affedersiniz ama size ne? Siz de benim ciddi ciddi söylemediğimi bilmiyorsunuz sanırım.
İçimden neler geçtiğini söylesem mi söylemesem mi?
Burada belli oluyor ciddi söyleyip söylemediğin.
Ayrıca Ethereum furyası yüzünden bir türlü sistem toplayamadığım için bu kripto paralardan nefret ediyorum. Onun da etkisi var
Bu konuda haklısınız yerinizde olsam bende sinirlenirdim mining furyasına. Ama bunun tek sebebi kripto paralar değil bunu belirteyim. Çip sıkıntısı da en az mining kadar etkiliyor.

Affedersiniz ama size ne? Siz de benim ciddi ciddi söylemediğimi bilmiyorsunuz sanırım. Ben de bunu belirteyim. Ayrıca Ethereum furyası yüzünden bir türlü sistem toplayamadığım için bu kripto paralardan nefret ediyorum. Onun da etkisi var.

Kartı alan istediği gibi kullanır. İsterse 100 tane alır parası varsa. Mining performansı iyi ise bende 5-6 tane alıp rig kurmayı düşünüyorum.

Firma mining sorununu kökten çözmediği sürece mining için ekran kartı alan insanlara kızma hakkınız yok. Bu şey gibi, "NE? SEN EKRAN KARTINI RENDER İÇİN Mİ ALIYORSUN? NEDEN OYUN İÇİN ALMIYORSUN ALLAH BELANI VERSİN" gibi bir şey. Savunuculuk yapmış gibi olduk ama benim sistemimdeki kartta 400 tl falan. Ne mining sistemim var ne güncel oyunları oynatacak sistem. O yüzden akıllı olun alırım aklınızı okey? sinirlenince stoklar dolmayacak fiyatlar inmeyecek.

Bunlarla ne mining yapılır be...
Bu adamlar yanlışlıkla sürücü çıkarıyordu, şimdi yanlışlıkla kart çıkarmaya başladı galiba. Yakında yanlışlıkla şirketi kapatırlarsa şaşmam.

btcc.jpg

(!)

Geri
Yukarı