RTX 3080 Ti’ın Piyasaya Sürülmeden 3.500 Dolara Satıldığı Ortaya Çıktı

Ben parası olanlara da acıyorum. Gidip alıyorlar bir de. Ayrıca ne kadar biraz haklı da olsanız her şeyi ülkenin haline bağlamanız çok itici.
O kadar haklısın ki cidden bu durumlarda ülkenin mevcut durumunun hiçbir etkisi yok zaten. Bambaşka sebepler var değil mi ? Ulan Kur farkı işte! 1!e 10 geliyor bize neyin kafasındasın daha ?

Zaten ülkeye laf söylemeye söylemeye bu hale geldik!

O kadar haklısın ki cidden bu durumlarda ülkenin mevcut durumunun hiçbir etkisi yok zaten. Bambaşka sebepler var değil mi ? Ulan Kur farkı işte! 1!e 10 geliyor bize neyin kafasındasın daha ?

Zaten ülkeye laf söylemeye söylemeye bu hale geldik!
Kardeşim kur farkı tamam da, 3500 dolar sence mantıklı mı, ülkemiz mi 3500 dolar yaptı bunu, tamam ülkemizle alakası ne buradaki konun. Anlat, haklısın diyeceğim ya yeminle.

Bir ürünün fiyatı döviz 1 TL arttı diye bu kadar yükselmez, arkadaşlar. Ben "vatan, millet, Sakarya" diye dolaşmıyorum ancak madenciliğe bağlı mevcut ürünlere talebin arttığı ve bulunurluğun salgından dolayı da az olduğu için fiyatlarında da yükselme bulunduğunu kabul etmeniz gerek. Ayrıca ülkede %300 vergi uygulanmadığının da farkındasınızdır.

1.jpg

2.jpg

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1027951
Ülken doları 9 lira yapmasaydı sen o kartı 30-40 bin liraya değil 10-15 bin liraya alırdın.
Ya bak deli edecek senin gibiler. BAK! Diyorum ki konumuz: 3500 dolar 3080TI. Yani bir de üstten görüyorsunuz milleti. Bu haberde kim dolar 9 TL oldu diyor, tamam oldu da konumuzla ne alakası var? Kafanız almıyor mu? Nolur yapmayın ya. Bir de bak kardeşim diye meme atıyorsun. Dolar 9 TL oldu diye mi yurtdışında 3080TI 3500 dolar? Cidden eğitilemezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı