RTX 3080 veya RTX 3070 laptop önerisi

Sizinki 3070 olan versiyondu galiba değil mi? @dermetz22 de aynı sorun var mı acaba yoksa sizde mi öyle bakmak gerek. 3080 kullanan arkadaş yok dedi mesela acaba 3070 modellerinde mi var? Yabancı kaynakları aradınız mı hiç başka kullanıcı vs bulursanız onlara da sorun olmazsa dediğim gibi kendi sayfasında ki canlı desteğe bir danışın ne derler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu linkteki modeller sizinkiyle aynı mı bilmiyorum ama yorumları bir kontrol eder misiniz sizin gibi söyleyen var mı acaba diye.

Yorumları hızlıca kontrol ettim ve ses ile alakalı herhangi bir yorum göremedim. Eğer @dermetz22 de de bu sorun yok ise sizin fanlarda sorun olabilir.

Bendeki 3070 olan versiyonda fanlarda tıkırtı sorunu yok hocam. Bence HP Türkiye servisi ile telefonda görüşüp bir şekilde iade veya sonuca varmanız lazım.
Discord grubunu oluşturunca beni de alır mısınız bu arada?

Discord grubunu paylaştığım için ihlal yedim, grup paylaşmanın yasak olduğunu bilmiyordum. Başka türlü nasıl yapılır bilmiyorum siz discord kullanıcı adlarınızı paylaşırsanız o da mı yasak bilgim yok. Yasaksa bir sorun olursa buradan devam ederiz ama o zaman da çok fazla sayfa oluşacak.

RTX3070 laptoplar için sweet spot. 3060 da sweet spot aslında, 3070 ile aralarında %15 performans ve %15 fiyat farkı var neredeyse (belki tr'de daha fazla). O yüzden sana önerim RTX3070'li laptop bak fakat TDP değeri max ne kadar yüksek olursa o kadar iyi. İşlemci olarak da i7-11800H veya 5900HX olan modellere bak. Biraz daha dişini sıkarsan intelin 12.nesil işlemcili laptopları piyasaya çıkacak hatta yavaştan çıkmaya başladı bile. 11.nesil ile aralarında ciddi fark var.

Yeni konular

Geri
Yukarı