RTX 3090 Ti Perakende Fiyatları 5.500 Dolara Varıyor

Nvidia RTX 3090 Ti'ın aynı RTX Titan gibi tamamen kalite odaklı bir kart olacağı belli, 3090'ın 10496 CUDA çekirdeği var iken 3090 Ti'ın 10.752 CUDA çekirdeği var.

Amaç zaten en çok satan ekran kartı olması değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sonunda Zoom toplantılarına 60 FPS nefes alarak girebileceğim.

İyi iyi, tahminimce dünya genelinde bile en az satan ekran kartı modeli olacaktır...

Bu arada 5.500 dolar şu anlık 74.600 TL yapıyor. Şu anlık dememin sebebini biliyorsunuz.
Gerçekten bu fiyatlara çıkarsa, bizim satıcılar ekran kartını tahmini olarak 80.000 TL altı satmaz gibi...
80K mı? Hayal dünyasında yaşıyorsun galiba. En az 95K'sı var.

RTX-3090-Ti-Nvidia-1920x1080.jpg

Yeni amiral gemisi RTX 3090 Ti, CES 2022’de kısıtlı bilgilerle birlikte tanıtılmıştı. Bu kartların BIOS ve donanımla ilgili bazı sorunlara sahip olduğundan bahsediliyor, ancak henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Öte yandan fiyat konusu da var. Yeni amiral gemisi duyurulduğunda astronomik ücretlerle satılacağından hiç şüphe yoktu, ancak fiyatlar beklenenden daha yüksek görünüyor. Bazı perakende siteleri yeni […]

Devamı: RTX 3090 Ti Perakende Fiyatları 5.500 Dolara Varıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Bi an 5500 lira olarak gördüm bayılıyordum az daha.

Kimse almayacak eğer bu fiyattan çıkarsa :D.

Hayır alacak sen kendin gibi düşünüyorsun herkesi nasıl Mac Pro'lar 300-400k da sattıysa bu kart 120k da olsa satacak bunu alan adam zaten bu parayı katları ile kazanıyor zamandan tasarruf ettiği zaman her türlü kar etmiş oluyor ve zaten bu kartın amacı senin benim gibi sıradan insanlar alsın diye değil.

Geri
Yukarı