RTX 4000 serisi laptop fiyatları ne olur?

Her firmada global garanti yok, doları beklemek size kalmış. Vergi olmaması için getirtecek kişinin ürünü açmış ve kullanmış olması lazım mesela Windows kurup gönderebilir, eğer cihaz kişisel cihaz kategorisine girerse vergi olmaz ve çok ucuza alırsınız. Bir tanıdığım bu şekilde cihaz almıştı. Almanya'dan ne alacağınıza bağlı her ASUS Lenovo HP vs. global garanti vermiyor. Klavye sorunu yaşayacaksınız. Vergi olursa düşük orta segmentte TR ile aynı belki daha fazla parayı verirsiniz. Buna da dikkat edin. Bir de ürün size kargo ile gelecekse ihtimalini iyi araştırın bence, gümrükte kalmasın ürününüz.

RTX 4070 Ti laptoplar bekleyip büyük ihtimal öyle alacağım model olarak ise ASUS'un Scar 17 modelinin 4070 Ti versiyonu olursa onu alırım aynı şekilde MSI GE77 4070 Ti versiyon sizce değer mi Almanya'dan almaya bir de Windows kurup gönderebilir dediniz yani sadece Windows kurup kişisel hesaplar ekleyerek falan mı?

Gümrükte cihazın kişisel olduğu sıfır olmadığı ispatlanmalı yoksa vergiye girer. Bir yakınımın çok temiz baktığı IMac'ler vardı, gümrükte sıfır sanıp vergi alacaklarmış. Bu tarz yanlış anlaşılmalar olabiliyor.

MSI Jarod's Tech e göre bugüne kadar yılın en güçlü cihazını üretti. Scar'lar harika, bekleyip görmek lazım. Kronik sorunlar olacak mı, hangi cihaz nasıl performans verecek gibi bir sürü soru var. Doğmamış çocuğa don biçmek gibi biraz bu, 4070 Ti Mobile çıksın bir. Ama bende o modeli almak istiyorum bu ayrı bir konu :D. Bugün 3070 Ti özelinde tasarım olarak ASUS, performans olarak MSI derim. Ne alırım inanın bilmiyorum.

Gümrükte cihazın kişisel olduğu sıfır olmadığı ispatlanmalı yoksa vergiye girer. Bir yakınımın çok temiz baktığı IMac'ler vardı, gümrükte sıfır sanıp vergi alacaklarmış. Bu tarz yanlış anlaşılmalar olabiliyor.

MSI Jarod's Tech e göre bugüne kadar yılın en güçlü cihazını üretti. Scar'lar harika, bekleyip görmek lazım. Kronik sorunlar olacak mı, hangi cihaz nasıl performans verecek gibi bir sürü soru var. Doğmamış çocuğa don biçmek gibi biraz bu, 4070 Ti Mobile çıksın bir. Ama bende o modeli almak istiyorum bu ayrı bir konu :D. Bugün 3070 Ti özelinde tasarım olarak ASUS, performans olarak MSI derim. Ne alırım inanın bilmiyorum.
Ben bu yaz almayı umuyorum umarım modeller o zamana kadar çıkar :D

MSI jarod's tech e göre bugüne kadar yılın en güçlü cihazını üretti. Scar'lar harika, bekleyip görmek lazım. Kronik sorunlar olacak mı, hangi cihaz nasıl performans verecek gibi bir sürü soru var. Doğmamış çocuğa don biçmek gibi biraz bu, 4070 Ti Mobile çıksın bir. Ama bende o modeli almak istiyorum bu ayrı bir konu :D. Bugün 3070 Ti özelinde tasarım olarak ASUS, performans olarak MSI derim. Ne alırım inanın bilmiyorum.

Ben büyük ihtimalle ASUS alacağım size de tavsiyemdir bir abim şu ana kadar 40-50 klık MSI laptoplar kullanmıştı 3-4 tane hepsininde sorunu çıktığını belirtiyor ancak ASUS da şu ana kadar sorun yaşamamış.

-Bağımsızlığınızı neyle kazandınız?
Turco genci: Para ile savaşarak.
Şaka bir yana 4050 olursa en az 20 22bin düşünüyorum. 4060'lar 30 70'ler 40 80'ler 50 90 olursa 150bin turkish lira.

Genel olarak şimdi ki ile aynı düzeyde tahmininze göre.

Ben büyük ihtimalle ASUS alacağım size de tavsiyemdir bir abim şu ana kadar 40-50 klık MSI laptoplar kullanmıştı 3-4 tane hepsininde sorunu çıktığını belirtiyor ancak ASUS da şu ana kadar sorun yaşamamış.

Genel olarak şimdi ki ile aynı düzeyde tahmininze göre.
Yani tabi bu değerler doların ve euronun 18 olduğunu düşünürsek geçerli. Ve de en düşük laptopların fiyatını verdim ortalaması değil. Ortalaması için bir kaç bin daha koyun fiyatların üstüne.

Ben ASUS aldım 3 kere servise gitti hala sorunlu :/ Bir tek bana böyle denk geldi sanırım.
Hocam illa herkes bi' marka ile sorun yaşıyor. Ama Asus son dönemlerde çok fazla hatalı ürün sundu piyasaya. Belki sağlam serilerin arasında da hatalı ürün denk gelmiş olabilir. Sonuçta hepsi seri üretimde hatalı ürün olması aralarında doğal.

Ben ASUS aldım 3 kere servise gitti hala sorunlu :/ Bir tek bana böyle denk geldi sanırım.
Valla bilmiyorum ama genelde Asus'un ürünleri Msı a göre daha kaliteli oluyor.

Hocam benim abimin de 6 yıllık ASUS'u var. Halen GTA 5'te Ultra-high ayarlarda 40 küsur FPS alıyor.

Çok iyi vallahi ASUS'un orta-üst segment laptopları çok kaliteli oluyor.

Geri
Yukarı