RTX 4060 ASUS TUF A15 için RAM önerisi

Ardaltar

Decapat
Daha fazla  
Dostlar bugün Vatan'dan laptopu satın aldım. Önereceğiniz uyumlu bir RAM var mıdır? RAM alırken neye dikkat etmem lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar bugün Vatan'dan laptopu satın aldım. Önereceğiniz uyumlu bir RAM var mıdır? RAM alırken neye dikkat etmem lazım?

Üzgünüm 8 GB eklemek istediğimi belirtmemişim.

Herhangi bir DDR5 SO-DIMM bir RAM alsam uyumlu olur mu?

AMD işlemcilerde aynı marka model RAM'lerin olması önemli diye birisi yazmıştı ama bilgisi olan var mı ne kadar doğru?

Üzgünüm 8 GB eklemek istediğimi belirtmemişim.

Herhangi bir DDR5 SO-DIMM bir RAM alsam uyumlu olur mu?

AMD işlemcilerde aynı marka model RAM'lerin olması önemli diye birisi yazmıştı ama bilgisi olan var mı ne kadar doğru?

Sorun olacağını sanmam fakat 4060 modelde 2 adet 8 GB RAM bulunuyor zaten.

Sorun olacağını sanmam fakat 4060 modelde 2 adet 8 GB RAM bulunuyor zaten.

Tek 8 yok mu burada ben mi yanlış biliyorum. Aldığın yere göre değişir bu.

Tek 8 yok mu burada ben mi yanlış biliyorum. Aldığın yere göre değişir bu.

Özür dilerim haklısınız aklımdan çıkmış. Bu modeli tek 8 ile satan bir vatan vardı. Bendeki aynı bilgisayarda 2 adet Micron RAM bulunuyor. Crucial RAM bakabilirsiniz. Fakat yerinizde olsam 2 adet 16 alırdım. Bende 16 GB RAM var ucu ucuna yetiyor. 800 MB dahili ekran kartı kullanıyor sana 15.2 GB RAM kalıyor.

Özür dilerim haklısınız aklımdan çıkmış. Bu modeli tek 8 ile satan bir vatan vardı. Bendeki aynı bilgisayarda 2 adet Micron RAM bulunuyor. Crucial RAM bakabilirsiniz. Fakat yerinizde olsam 2 adet 16 alırdım. Bende 16 GB RAM var ucu ucuna yetiyor. 800 MB dahili ekran kartı kullanıyor sana 15.2 GB RAM kalıyor.

Sağ olun çok teşekkür ederim. Haklısınız artık günümüz oyunlarında yetmiyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı