Elektronik RTX 4070 Ti + Ryzen 5 7600 32999 TL

[email protected] a sipariş numarınzla mail atın.
Ben de aldım sayenizde teşekkürler :) gidiyordu az daha 1200 lük oyun :)

Hocam ben bu işlere biraz yabancıyım da. Kod geldi ama kodu nereye yazıp oyunu indirecez. Ben battle.net e girdim de ordaki kod kısmı yeri biraz farklı. Bana verilen kod olmuyor oraya. muhtemelen başka bi yere yazmam gerek o kodu.

Halletim geforce a girmek gerekiyormuş

Ben de aldım sayenizde teşekkürler :) gidiyordu az daha 1200 lük oyun :)

Hocam ben bu işlere biraz yabancıyım da. Kod geldi ama kodu nereye yazıp oyunu indirecez. Ben battle.net e girdim de ordaki kod kısmı yeri biraz farklı. Bana verilen kod olmuyor oraya. muhtemelen başka bi yere yazmam gerek o kodu.

Halletim geforce a girmek gerekiyormuş
Forumlarda millet kodlarını hep satmış. Ben de geceden beri oyun hakkındaki videolara bakıyorum ilk kez oynayacağım diye. Oynamaya değer bi oyun gerçekten. Sinematiği grafik kalitesi çok güzel olmuş. Bin liranın günümüz şartında pek bi kıymeti yok zaten o yüzden satmaktansa oynamanın daha bi keyif vereceğini tahmin ediyorum.

Son düzenleme:

Kasa elime ulaştı oyunlar indirmek için geceden bıraktım, stok soğutucu takılı sıcaklık değerleri boşta 55 65 derece de bu iki üründen hangisini almayalım. Sıvı soğutucuyu alırsam psu yetmeyecek gibi geliyor.

Kasa elime ulaştı oyunlar indirmek için geceden bıraktım, stok soğutucu takılı sıcaklık değerleri boşta 55 65 derece de bu iki üründen hangisini almayalım. Sıvı soğutucuyu alırsam psu yetmeyecek gibi geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı