RTX ve DLSS'in düzgün çalıştığı oyun önerisi

Gittim 3060 aldım RTX DLSS var diye düzgün çalıştıgı 1 tane bile oyuna denk gelmedim daha keşke AMD alsaydım neyse şöyle DLSS'in RTX'in düzgün adam gibi çalıştığı DLSS'in bir işe yaradığı bir oyun yok mu?

Spider-Man

Spider-Man, Cyberpunk 2077, Metro Exodus Enhanced Edition, Control, RDR 2, God of War, Crysis Remastered, SotTR ve Deliver Us the Moon oyunlarını önerebilirim. Düzgün çalıştığı adam akıllı oyun yok demişsiniz ancak siz gidip DLSS performans yaparsanız 1080P'de iyi deneyim almayabilirsiniz tabii ki. Kalite modundan aşağısına inmemeye çalışın.

DLSS'nin adam gibi her oyunda calisiyorda.
RTX'in o kartla adam gibi calismasini bekleme.
Legion Spider-Man ve Control'e bir bakabilirsin ama.

Çalışmıyor denedim gördüm. controlu oynadım bile spiderman benlik değil watch dogs legion uda yeni aldım ama kesin onda da düzgün çalışmaz ubisoft oyunu daha kendisi düzgün çalısamıyo inince bakarım

Spider-Man, Cyberpunk 2077, Metro Exodus Enhanced Edition, Control, RDR 2, God of War, Crysis Remastered, SotTR ve deliver us the moon oyunlarını önerebilirim. Düzgün çalıştığı adamakıllı oyun yok demişsiniz ancak siz gidip DLSS performans yaparsanız 1080P'de iyi deneyim almayabilirsiniz tabii ki. Kalite modundan aşağısına inmemeye çalışın.

Cyberpunk daha kendi düzgün çalışamıyor RTX ile komple patlıyor zaten kasa kasa bitirdim kalite ve performans ile de bir alaksı yok 2sinded aynı FPS kapatınca da aynı FPS açınca da aynı FPS bir şey değişmiyor o kadar da övülecek bir yanı yok.

O halde ya sen karta bir şeyler yaptın yada sürekli üst üste sürücü kurmaktan sıkıntı oldu.
DDU ile sürücüyü kaldır ve son çıkan sürücüyü tekrar kur, oyunlarının orijinal olduğunu varsayıyorum ve onların da dosyalarını doğrulayıp dene.

3080 kullanıyorum ve DLSS'in işlevsiz kaldığı herhangi bir oyun görmedim, grafikte vs. de bozulma neredeyse hiç yok. Tamamen senin sisteminden kaynaklanan yazılım sorunu gibi duruyor.

O halde ya sen karta bir şeyler yaptın ya da sürekli üst üste sürücü kurmaktan sıkıntı oldu.
DDU ile sürücüyü kaldır ve son çıkan sürücüyü tekrar kur, oyunlarının orijinal olduğunu varsayıyorum ve onların da dosyalarını doğrulayıp dene.

3080 kullanıyorum ve DLSS'in işlevsiz kaldığı herhangi bir oyun görmedim, grafikte vs. de bozulma neredeyse hiç yok. Tamamen senin sisteminden kaynaklanan yazılım sorunu gibi duruyor.

3080'in var ise benimle bu konuyu tartışamazsın bile onemli olan 3080'deki DLSS değil benim kartımdaki DLSS RTX giriş seviyesi diye bunları açamayacaksam niye ben NVIDIA aldım gider alırdım AMD keyfime bakardım bir dahakinede AMD zaten bu hatayı yapmam. hem ddu ile coktan sildim kurdum bile ilk geldiğinde de bu şekildi hala bu şekil sadece 1 oyunda düzgün çalıştı onuı demeyi unutmusum doom eternal da onunda optimizasyonu iyi cunku

Çalışmıyor denedim gördüm. controlu oynadım bile spiderman benlik değil watch dogs legion uda yeni aldım ama kesin onda da düzgün çalışmaz ubisoft oyunu daha kendisi düzgün çalısamıyo inince bakarım

Cyberpunk daha kendi düzgün çalışamıyor RTX ile komple patlıyor zaten kasa kasa bitirdim kalite ve performans ile de bir alaksı yok 2sinded aynı FPS kapatınca da aynı FPS açınca da aynı FPS bir şey değişmiyor o kadar da övülecek bir yanı yok.
Legionu duzgun oynaman icin
Monitor panelini 60 yapman
Oyun ayarlarindan da full screene cekip monitor refreshi 60 yapip 3 assagi inince fps limit yazan yeride 60a cekersen sıkınti olmadan oynarsin

3080'in var ise benimle bu konuyu tartışamazsın bile onemli olan 3080'deki DLSS değil benim kartımdaki DLSS RTX giriş seviyesi diye bunları açamayacaksam niye ben NVIDIA aldım gider alırdım AMD keyfime bakardım bir dahakinede AMD zaten bu hatayı yapmam. hem ddu ile coktan sildim kurdum bile ilk geldiğinde de bu şekildi hala bu şekil sadece 1 oyunda düzgün çalıştı onuı demeyi unutmusum doom eternal da onunda optimizasyonu iyi cunku
Hocam arkadas rtx dememis dlss demis
Dlss ayri rtx ayrı birsey bunun giris seviyesi ust seviyesi yok rtx acamassin daha oncede dedim 60 ve uzerinde o o kartla olmaz ama rtx hic acmayip direk dlss acabilirsin dlss de bir bozukluk olmaz ise yaramiyorsa sisteminde arkadasin dedigi gibi yanlis surucu hatasi vardir

Geri
Yukarı