RTX3050 tam performans nasıl alınır?

fun4mert

Femtopat
Daha fazla  
1 hafta kadar önce Dell'ın bu modelını aldım.

Test vıdeolarında Rainbow da 200 ve uzerı FPS alıyor Forza'da keza oyle yuksek FPS'lerı goruyor ama ben tam verım alamıyorum aynı işlemci aynı ekran kartı testlerde cok yuksek degerler alıyor ama benım cıhazım almıyor sorun nedır drıverları her şeyı guncel bazen ıslemcının ekran kartınımı kullanıyor diye suphelenıyorum ama yok 90watt TDP degerı var 20 Watt'ı gecmıyor guc kullanımı lutfen yardım edın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücüler kurulu mu? NVIDIA Denetim Masası’ndan yüksek performans ayarları yapıldı mı? Cihaz şarja bağlı mı?

@eax hocam nvidia denetim masası ayarlarıyla eğer bir kanal çekiyorsa benchmark zaten bir anlamı yok. Saf haliyle çekildiğini düşünüyorum o videoların. Örneğin Türkiye'de içerik üreten kanallar hep; laptopu al, oyunu kur, teste başla gibisinden oluyor.

@Canopat Batarya ile denese 20 FPS'leri görür Forza gibi oyunlarda. Gaming laptop alıp fişe takmadan da oynanmaz herhalde :) Ama dediğiniz de olmaz değil elbette, 20Watt çekiyor demiş.

@Wolynx aslında haklısınız ama amaç daha yüksek FPS olduğu için demiştim. Birçok inceleme kanalına cihazlar hazır olarak gönderiliyor(Windows ve driverlar). Bu sebeple çoğu zaman daha yüksek performans elde ediyorlar.

Geri
Yukarı