RTX3060 almak için kartlarını satanlar

• Konuyu başlatan Kunkka
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 976
İnşallah satanlar dolar yada bitcoin e yatırmışlardır. Yoksa işleri zor malum fiyatları duyunca 😇

Ben satacaktım alıcı gelmeden 1-2 saat önce vazgeçtim. Aklımdaki plan işlemci ve ekran kartını 5000 TL civarına satıp RTX 3060+5600X ikilisini almaktı. Fiyatlara baktım 9-10 bin TL tutacak. 1080P'de tüm oyunları da yüksek/ultra oynadık dedim şımarıklığa gerek yok. Bu masrafı yapsam ne olacak şimdi, ne oynayacak oyun kaldı ne de fiyatlar mantıklı.

3070'i 8500 TL'ye aldığımda benimle dalga geçenler 13000 TL'ye satarken ağzı açık izlediler.

Aynı şekilde 3060'ın fiyatı 8500 TL olacak dediğimde dalga geçenler de fiyatını gördüğünde tatmin olmuşlardır.

Sonuç olarak kartımı sattım, üstüne karttan gelen miktarı kullanarak kazanç da sağladım. Fiyatları düşer diye bekleyenlere sormak lazım, asıl onlar neredeler?

9000 liraya GameGaraj'da 3060 Ti sistem bile vardı.
O muhabbetler de son bulmuş oldu. Satıcılar ekran kartlarını toplu adette alanlara karşı olarak sistem halinde satmayı düşündüler. Daha kötü oldu. 7999TL'ye V.O.K sistem alanlar ekran kartını 10kya ilana koyup diğer bileşenleri de 4-5k arasına satışa çıkarmışlar :D Her engeli aşan bir yapımız var.

Geri
Yukarı