RTX3060 ve 10600F 1080P'de darboğaz yapar mı?

RTX3070'e kadar yolunuz var ancak tabii ki İşlemci ağırlıklı oyunlarda biraz yapar. Valorant,CSGO,LOL ancak hikaye oyunlarında bir sıkıntı olmaz.

RTX3070'e kadar yolunuz var ancak tabii ki İşlemci ağırlıklı oyunlarda biraz yapar. Valorant,CSGO,LOL ancak hikaye oyunlarında bir sıkıntı olmaz.
FPS oyunlarında oynama kalitesine çok etkisi olur mu ?
F değilmiş düz 10600 :/

Yapacağını sanmıyorum çünkü 2060S ve 2070 arası bir gücü var ve ondan güçsüz olan 10400F bile 2070S'ye kadar 1080P'de sorun yaşamıyor. Videoda 2070'ten düşük FPS veriyor genel olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FPS oyunlarında oynama kalitesine çok etkisi olur mu ?

F değilmiş düz 10600 :/
Tek farkları F olanda grafik birimi yok, F olmayanda grafik birimi var. Ekran kartın varsa hiçbir önemi yok.

3060 çok güçlü bir kart değil o yüzden rahat besler diye düşünüyorum. Tabi en sağlıklıdır gerçek testlerine bakmak.

Yapacağını sanmıyorum çünkü 2060S ve 2070 arası bir gücü var ve ondan güçsüz olan 10400F bile 2070S'ye kadar 1080P'de sorun yaşamıyor. Videoda 2070'ten düşük FPS veriyor genel olarak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
1080p alıyorum o zaman.

1080p alıyorum o zaman.
10600 ve 3060 testleri, darboğaz yok. Alabilirsin.

Geri
Yukarı