RTX3060'lı laptop önerisi

Bütçe
20000

tpragile

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RTX3060, i7 11800h ve 17.3'te karar kıldım, sizce bu özelliklerde hangi marka model alınmalı. Şu anki liranın değerinden dolayı özellikle Monster Tulpar'lar arasından hangisini almak daha mantıklı diye sormak istiyorum. Ama tabii ki başka markaların daha iyi modelleri varsa o şekilde öneri de alabilirim. Bütçe 20000 altı.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX3060, i7 11800h ve 17.3'te karar kıldım, sizce bu özelliklerde hangi marka model alınmalı. Şu anki liranın değerinden dolayı özellikle Monster Tulpar'lar arasından hangisini almak daha mantıklı diye sormak istiyorum. Ama tabii ki başka markaların daha iyi modelleri varsa o şekilde öneri de alabilirim. Bütçe 20000 altı.

Bahsettiğiniz model bu sanırım hocam.

2K ekranlı TongFang kasa.
FHD ekranlı MSI kasa + SteelSeries Klavye

Affetmeyin.

Bütçenizden artan parayla depolama yükseltmesi yaparsanız iyi olur.

19-20k'ya 3070'li laptoplar kalmadı mı artık ? Vay canına.
Bu parayı verirken içim yancak ama yapacak bir şey yok ki
Tulpar T7 V25.1 17,3" Gaming Laptop | Monster Notebook
Ben bunu düşündüm. Genel olarak tavsiye ediliyor msi kasa olduğundan ötürü. Fakat ölü piksel, ışık sızması ve nadiren batarya problemleri noktasında şikayetler var. Ancak daha fazla üzerinde konsensusa varılmış bir ürün bulmadım. Sayın @Radeon RX 5500M hocam ne derler?
Ben de bunu düşünüyorum aslında ama dün monsterın sitesinde diğer Tulparlara baktım 2k 165hz falan olunca bu modelden dönsem mi dedim ama hala almak istediğim 25.1 . Teknik servis olayları beni uğraştıracak diye çekiniyorum ama bu paraya da bunlar var. Beklesem mi diyorum da bekleyince hiç iyiye gittiğini görmedik
Hocam bundan daha alınabilir bir laptop yok bana kalırsa, alın geçin.
Sizce monster daha ucuz fiyattan stok koyar mı yoksa bu fiyatın altına inmez mi? Son 30 gün içinde 16000 gibi fiyatlardayken şimdi 19100 lira vermek koyacak valla

Son düzenleme:
Bu parayı verirken içim yancak ama yapacak bir şey yok ki

Ben de bunu düşünüyorum aslında ama dün Monster'ın sitesinde diğer Tulpar'lara baktım 2K 165Hz falan olunca bu modelden dönsem mi dedim ama hala almak istediğim 25.1. Teknik servis olayları beni uğraştıracak diye çekiniyorum ama bu paraya da bunlar var. Beklesem mi diyorum da bekleyince hiç iyiye gittiğini görmedik

Sizce Monster daha ucuz fiyattan stok koyar mı yoksa bu fiyatın altına inmez mi? Son 30 gün içinde 16000 gibi fiyatlardayken şimdi 19100 lira vermek koyacak vallahi

25.000'e 3070 model var hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı