RTX3070 göz kırpma sorunu

JRScarface

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Küçük Girişimci
Merhaba, ekranım dün belirli kısımlarda göz kırptığını fark ettim. Kırpmalar nerelerde oluyor aşağıda belirteceğim.

Ayarlar >Monitör > Windows HD Color Ayarlarına tıkladığımda
İnternet Explorer açıp kapatırken.
Windows Media Player tam ekrana alıp çıkarken.

Çözümü şöyle buldum. Fotoğraftaki ekrana bildirilen içerik türü seçeneklerinden masaüstü programlar veya tüm ekran videolar seçince sorun çözülüyor. Otomatik seç olarak bırakırsam yapıyor. Burada sizlere sormak istediğim soru ekran kartımda herhangi bir problem söz konusu mudur? Wacth Dogs 2'yi Ultra ayarlarda saatlerce oynadım bir sorun olmadı.
Ekran Alıntısıs.PNG

Buda videolu görüntü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Sorun ekranın üst kısmında yatay bir şekilde mi gerçekleşiyor?
Bende de 1660 Super var ve dediğim konumda aynı şekilde göz kırpıyor.

Hayır böyle olmuyor. Video yükledim bakarsanız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hayır böyle olmuyor. Video yükledim bakarsanız.

Bildirilen içerik türü default olarak nasıl ayarlıysa o durumda mı oluyor göz kırpma?

Sürücü değiştirmeyi dener misiniz belki çözüm olur sizin için.
Sürücü bir öncekine döndüm aynı değişen bir şey olmadı. Hatta baya eskiye döndüm 457 gibi o da çözmedi. Bu sorun yazılım kaynaklıysa problem yok kartım daha yeni alındı kartımda problem varsa ona göre hareket edeyim istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı