RTX3080'li sistem toplama

Yani bir de sana tavsiyem tamam bütçen var ama anakart ve RAM için bence o kadar para verilmez 500 tlik al demiyorum ama 1.000 1500 TL bandında da çok iyi anakartlar var ikinci olrarak o fiyata 32 GB RAM alınabilir tercih senin.

Bence bu kadar pahalı bir sistem kurarken görüntüde hoş olmalı yurt dışında çok ünlü lianli markası var fakat maalesef Türkiye'de satışı yok ama onun yerine Türkiye'de Gamepower warCry var bakmanı tavsiye ederim 9 fanlı olanı işini görür eğer sıvı soğutma kullanıyorsan tabii ki 6 fanlıya bak.
Dostum o kasadaki fanlar hava almıyor? Süs olarak kalmışlar.

Böyle güçlü bir sisteme 16 GB RAM az kalır.
Yani bir de sana tavsiyem tamam bütçen var ama anakart ve RAM için bence o kadar para verilmez 500 tlik al demiyorum ama 1.000 1500 TL bandında da çok iyi anakartlar var ikinci olrarak o fiyata 32 GB RAM alınabilir tercih senin.

30K bütçeyle seçtiği anakart gayet iyi böyle bir sistemde 1500 TL'lik anakart kullanılmaz.
2. monitöru alırsa artımıyor butçesi.

2. monitörünü niye 4K alsın oyununu 1. monitörden oynar 2. monitörde 2K'lık bir monitör fazlasıyla yeter.

arkadaşlar oynayacağım oyunlar her türden olacak witcher 3, metro exodus, valorant, cyberpunk2077, star wars jedi fallen order, rdr2, gta 5, csgo tarzı oyunlar genel olarak. 16GB ram gerçekten yetersiz mi olacak? sadece 1-2 dakikalık videolar renderlayacağım onu 1060 lı sistemimde bile rahatlıkla yapabiliyordum emin misiniz ramin yetersiz olacağından bilerek mhzi yüksek tuttum gb sini azalttım

Yeni konular

Geri
Yukarı