Rütbeli maçlarda oynanacak kolay karakterler

Hydro2K

Hectopat
Arkadaşlar 34 seviyeyim artık rank kasmak istiyorum fakat ilk yerleştirme oyunumda Lux almama rağmen adamlar bu konuda gerçekten çok çok üstteler, nasıl desem ilk maçımı 1/13/7 bitirdim. Mainim yasuo olduğu için alamıyorum iyi bir karakter öneriniz var mı?

Arkadaşlar 34 seviyeyim artık rank kasmak istiyorum fakat ilk yerleştirme oyunumda Lux almama rağmen adamlar bu konuda gerçekten çok çok üstteler, nasıl desem ilk maçımı 1/13/7 bitirdim. Mainim yasuo olduğu için alamıyorum iyi bir karakter öneriniz var mı?

Sett oynayabilirsiniz bence. Çok güçlü. Oynaması da fazla zor değil diye biliyorum.

Önce karakterleri ve oyunu öğren. Sadece Yasuo oynama. Hatta Yasuo oynamayı bırak. Oynaması çok zor bir karakterdir. Yeni başlayanların oynayamayacağı bir herodur. Oyunda 140-150 şampiyon var. Sadece bir iki tanesine takılı kalma. Üst koridorda oynuyorsan Jax, Tryndamere, Darius deneyebilirsin.

Hızlıca dereceli girmeden önce oyunu uzun süre tanımanız gerekli. 150'ye yakın şampiyon var. Birbirleriyle etkileşimleri, ne kadar güçlü olabilecekleri ve bir sürü daha şeyi öğrenmeden karşılarında oynarsanız sizin için hezimet olur. Çoğu şampiyonu oynamayacaksanız bile karşısında durabilmek için neler yapabileceğini öğrenmelisiniz.

Tavsiyem normal oyunda uzunca vakit geçir. Belki ARAM da oynayabilirsin. Orada maçlar daha kısa sürer ve oldukça fazla şampiyonla karşılaşırsın.

Geri
Yukarı