Rüyada cin görmek ne anlama gelir?

Emir Bozat

Hectopat
Yer
Yalova/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyiz aga.
Rüyam tam olarak şöyle idi:
Evde yalnızdım ve birden telefon kendi kendine geldi.
Ve çalıyordu ama garip bir şey yazıyordu.
Açtım biriyle konuştuk kapattım ve korkmaya başladım ışığı aç dekan diyordum açıyordu garip bir şey.
Ve (gerçek) saat 4 de uyandım.
Google'da her yerde başka bir şey yazıyor.
Anlamı nedir?

Evliya veya peygamber olmadığınız sürece gördüğünüz rüyalara takılmayın. Sonuçta rüyalar, gün içerisinde veya geçmişte bilinçaltınıza işlenmiş birkaç bilginin REM uyku evresinde kısa süreliğine gün yüzüne çıkmasıdır.

Bir anlamı yok, REM uykusundaydın ve beynin sana oyun oynadı. Herkes rüya görebilir. Takma kafana.
Hocam ekran kartı uykusu nasıl oluyor(!)
Şaka bir yana rüyalar gerçek değil bende hep beni değişik yaratıklar beni afiyetle kolumu bacağımı yiyor gibi şeyler görüyordum ve hep kabus olduğu anlayıp geri uyuyorum.

Bana karabasan geliyor bazen küfür edip bildiğin dövüşüyoruz, ağzım kasılıyor kollarımı oynatamıyorum sonrasında üstümde sanki 300 kilo ağırlık var gibi oluyor sonra küfür ediyorum karabasana sonra gidiyor. Öyle rüya görünce korkma rüyayı sen yönet.

Bana karabasan geliyor bazen küfür edip bildiğin dövüşüyoruz, ağzım kasılıyor kollarımı oynatamıyorum sonrasında üstümde sanki 300 kilo ağırlık var gibi oluyor sonra küfür ediyorum karabasana sonra gidiyor. Öyle rüya görünce korkma rüyayı sen yönet.

Rüyada nasıl vurabildin? Ben o kadar uğraştım ya ellerim kısalıyordu ya da kollarım kopuyordu.

Geri
Yukarı