Rüyada cinsel organın koptuğunu görmek

Hocam süresini uzattığınız halde ne kadar yapacağınızın bir önemi yok. Aksi takdirde ereksiyon sorunları yaşarsınız. Kendinizi sıkın, hemen boşalmamaya çalışın Kegel egzersizi yapın. Yaşınız henüz ilerlemediyse şansınız daha yüksektir.
Hocam benim cinsellikte bir sorunum yok ama kegel eğzersizlerini merak ediyorum yaparsam tam anlamıyla hangi konular da geliştirir.

Hocam benim cinsellikte bir sorunum yok ama kegel eğzersizlerini merak ediyorum yaparsam tam anlamıyla hangi konular da geliştirir.
Erken boşalma. Tabi tek bununla yükümlü değil. Erken boşalan insanların ortak sorunu, amansız mastürbasyon çekmek değil. Mastürbasyon işlemini hızlıca bitirmek istemelerinden kaynaklanıyor. Mastürbasyon sırasında kendinizi olabildiğince sıkmaya ve işinizi uzatmaya çalışın ve ne sıklıkla yapıyorsanız yapın. Fakat mastürbasyon bence orta sıklıkta yapılması gereken bir ihtiyaç. Ne az de çok. Çok yaptıktan sonra psikolojik dürtüler ve fiziki sıkıntılar gözlemleniyor. Hiç yapmamak da sıkıntılı bir durum bence. Orta iyidir.

Geri
Yukarı