Rüyada kardeşi öldürmenin anlamı nedir?

Daryl1dx

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Hocam bence bi' anlam aramayın rüya bu :D Geçen ben de The Last of Ustaki takırdayan lavuklara dönüşmüştüm rüyamda (yakın zamanda hiç bir şekilde oyunla bağlantım olmamasına rağmen) bilinç altı işte.

140draven

Centipat
Dün rüyamda saçma bir şekilde kardeşimi öldürüyordum silahla. Neden bilmiyor. M
Yanımda ailemden birkaç kişi daha vardı ve hiç sorgulamadılar. Bunun anlamı nedir?

Hocam rüya bu. Saçma olması normal. Mesela benim rüyadamda da abim komşunun kapısını kırıp çocuğunu tokatlıyordu. Pek sorgulamamak lazım.

CruX

Decapat
Makaleler
2
Yer
California
Rüyada kardeşini öldürmüş olursun.
Ciddi olamazsın.
Dün rüyamda saçma bir şekilde kardeşimi öldürüyordum silahla. Neden bilmiyor. M
Yanımda ailemden birkaç kişi daha vardı ve hiç sorgulamadılar. Bunun anlamı nedir?
İnanmayın böyle şeylere hocam. Herhangi bir anlamı yok. Beynin sallamasyon senaryolar uyduruyor.

Zapto

Picopat
Yer
Adana
Google'dan araştırdım, ve olay tam tersi diyor :D. Ciddiye almayın bu arada.

Kişinin hayatında adeta ilaç gibi bir etki yaratacak gelişmeler ile beraber, yeniden yaşamının düzene gireceğine yorulur. Rüyada kardeşinin öldürüldüğünü görmek rüya sahibinin kardeşinin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürdüğünü ve süreceğine yorulur.

Ben rüyamda sonsuz büyüklükte bir banyodaydım ve işler ergenlenliğin verdiği hormonlar sebebi ile malum cinsiyet ve rütbe vardı rüyalarda anlam aramayın fazla bulamazsınız izlediğiniz filmlerden ya da dizilerden etkilenmiş olabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yukarı