Rüyamda ders ile ilgili şeyler görüyorum

Rüyamda ders ile ilgili şeyler görüyorum. Ciddi anlamda oturup bütün gün ders çalışıyorum, haliyle başka bir şey yapmaya vaktim olmuyor.
Rüyamda bile test çözüyorum, ders çalışma süremden taviz vermeden kafamı nasıl dağıtırım? Ciddi anlamda sorun olmaya başladı.

Bu bir sorun değildir. Hatta iyi bir şeydir bizim hocamız rüyanızda test ve dersle ilgili şeyler görüyorsanız o derse başarılı olacaksınız derdi ve haklı çıkardı. Kendine vakit ayır ama dersleri önemseme.

EDİT:

Çok değil kendini sıkmadan oyun oynayabilirsin bu şekilde kurtulabilirsin.ç

Bu bir sorun değildir. Hatta iyi bir şeydir bizim hocamız rüyanızda test ve dersle ilgili şeyler görüyorsanız o derse başarılı olacaksınız derdi ve haklı çıkardı. Kendine vakit ayır ama dersleri önemseme.

EDİT:

Çok değil kendini sıkmadan oyun oynayabilirsin bu şekilde kurtulabilirsin. C

Çok güzel diyorsunuz hocam ama artım midem bulanmaya başladı.
Dışarı çıkın arkadaşlarınızla gezin tozun manitayla eğlenceli bir şeyle yapın.

COVID 19 sebebi ile maalesef dışarı çıkamıyorum.

Çok güzel diyorsunuz hocam ama artım midem bulanmaya başladı.

COVID 19 sebebi ile maalesef dışarı çıkamıyorum.
Kendinizi sıkmayın hocam eğer böyle zamanlar çok çalışırsanız ilerde hiç çalışmazsınız çok sıkı çalışmayın ama kendinizi de bırakmayın başıma gelmişti bir ay boyunca ard arda bir sürü test çözüp ders çalışmıştım bir ay boyunca ders çalışamadım.

Kendinizi sıkmayın hocam eğer böyle zamanlar çok çalışırsanız ileride hiç çalışmazsınız çok sıkı çalışmayın ama kendinizi de bırakmayın başıma gelmişti bir ay boyunca art arda bir sürü test çözüp ders çalışmıştım bir ay boyunca ders çalışamadım.

Anladım hocam, sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı