Rüyamda işlemci termal macununun olmadığını gördüm

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Evet konu başlığı biraz garip, zaten ben de normal bir insan değilim. Rüyamda henüz alalı 1,5 ay olan sistemimi temizleme amacıyla söktüğümü fakat işlemci fanını çıkardığım zaman üzerinde neredeyse kıl kadar termal macun kaldığını gördüm. İçime kurt düştü işin aslı, açıp baksam mı acaba? Sıcaklıklarda bir gariplik yok ama kurt düştü işte :D

O rüyalar çok garip olabiliyor ya. Ben de kısaca anlatacağım bir tane. Rüyamda bir gün bir uyandım klavye yok. Klavyemi sinirle ararken herkesi suçladım sonra bir baktım başka odada bazı tuşları sökülüp atılmış ve bilgisayar kasası ıslatılmış. Evde suçlu kimse yok, cinler mi yaptı diye hem korkup hem de sinirlenmiştim. Sonra uyanınca ağır bir rahatlama geldi.

Bu rüyalar hakkında konuşmam gerekirse, bazen rüyada gördüğümü unutup gerçek sanıyorum. Bugün ders notlarımın girildiğini gördüm rüyamda, gerçekten girildi sanıp sabah arkadaşlarıma sordum ne yaptınız diye falan. Halbuki daha sınav olmadık.

Bende sistem alalı 1 hafta olmadan benzer bir rüya gördüm. Ekran kartının soketi yamuluyordu :D

Bence gerek yok. Bir kaç test yapıp sıcaklık değerlerini beğenmezseniz bakın işlemciye.

Yeni konular

Geri
Yukarı