Rufus USB belleği bozar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arrandale0

Hectopat
Ben Windows kurulumu için ISO hazırlayacağım fakat ISO'yu atacağım USB benim için önemli. Bir zararı var mıdır veya yanlış bir durumda çöp edebilir mi?

10 kez falan kullanmışımdır. Daha bir yan etkiyle karşılaşmadım. İçindeki verilerden bahsediyorsan USB'yi hazırlamadan önce zaten verilerinin silineceği uyarısını veriyor.

Ben Windows kurulumu için ISO hazırlayacağım fakat ISO'yu atacağım USB benim için önemli. Bir zararı var mıdır veya yanlış bir durumda çöp edebilir mi?

Hayır. Ama Ventoy kullanabilirsin.

Yok bir sıkıntı olmaz ama USB belleğin içinde veriler varsa hepsi silinir.

Peki kurulumu bitirdikten sonra içindeki kurulum dosyalarını silip normal olarak kullanabilir miyiz?

Neden şu rufus gibi yazılımlara ihtiyaç duyulur ki? Windows 'un kendi aracı var mis gibi yapıştır gitsin. Hayır iso dosyasının içindekileri bile komple flash disk 'in içine atsan boot alıyor artık. (Windows 8 ve sonrası)

Neden şu Rufus gibi yazılımlara ihtiyaç duyulur ki? Windows'un kendi aracı var mis gibi yapıştır gitsin. Hayır ISO dosyasının içindekileri bile komple flash Disk'in içine atsan boot alıyor artık. (Windows 8 ve sonrası)

Rufus bilemem ama Ventoy gayet güzel.

Ekran görüntüsü 2021-10-25 203713.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı