Rufus'ta hata verdikten sonra ISO yazdırmak bir sorun olur mu?

gleran

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Windows 10 ISO dosyasini Media Creation Tools ile indirdim. Daha sonra Rufus'tan dosyayi sectim ayarlarla oynamadim fakat ilk başta bir hata verdi başarisiz diye tam okuyamadim tekrar denedigimde başarili bir şekilde 5 dakika içinde ISO'yu yazdirdim. Bu bir sorun olur mu acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 ISO dosyasini Media Creation Tools ile indirdim. Daha sonra Rufus'tan dosyayi sectim ayarlarla oynamadim fakat ilk başta bir hata verdi başarisiz diye tam okuyamadim tekrar denedigimde başarili bir şekilde 5 dakika içinde ISO'yu yazdirdim. Bu bir sorun olur mu acaba?
Bazen bende de oluyor bende sorun yapmadı ama istersen ne olur ne olmaz başka iso indir yada başka bir araç kullan. Ama sıkıntı yapmaz.

Tekrardan biçimlendirip baştan sorunsuz şekilde ISO'yu yazdıysa problem olacağını sanmam.

Işlemi tekrarladigimda 10 dakikada yukledi Windows'u hata istek desteklenmiyordu şimdi baktim. Ama ama tekrardan biçimlendirmeden ayni işlemi uyguladim eror verince kendisi halletti galiba.
Bir tane daha flash buldum sorun olmasin diye anakart portuna taktim gene ayni hatayi verdi başta bu sefer biçimlendirip kopyaladim dediğiniz gibi birazdan formata başliyacagim teşekkurler.
Ayni ISO'yu başka flasha bir daha yazmakta bir sorun cikmaz değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı