Ruh hastalığı kötü bir şeydir

Cole McCree

Hectopat
İlk canavar PC'yi topladım, her şey mükemmeldi fakat ekran kartı kronik problemli çıktı (Gigabyte GTX 1660 Super Windforce). Kronik problemden kastım ara sıra fanlardan ses çıkıyordu, performansa etkisi yoktu. Çok takıntılı olduğumdan servise yolladım ve şu an tüm sistem hazır olmasına rağmen takıntım yüzünden kullanamıyorum, siz siz olun sırf bir ses yüzünden bilgisayarsız kalmayın.

İlk canavar PC'yi topladım, her şey mükemmeldi fakat ekran kartı kronik problemli çıktı (Gigabyte GTX 1660 Super Windforce). Kronik problemden kastım ara sıra fanlardan ses çıkıyordu, performansa etkisi yoktu. Çok takıntılı olduğumdan servise yolladım ve şu an tüm sistem hazır olmasına rağmen takıntım yüzünden kullanamıyorum, siz siz olun sırf bir ses yüzünden bilgisayarsız kalmayın.
Takıntılığı bırak.

Benim kasadada fanın 1 tanesi titriyordu bende sizin gibi oldum kafayı yiyecektim artık sonra aldığım yere yazdım bir problem olursa değiştiririz 1 fan değil mi dedi. Sonra bir rahatlama oldu bende. Sonra 2 kere açtım bilgisayarı ve 3. kez açtığımda artık fandaki titreme görülmeyecek kadar azalmıştı. Şimdi içim çok rahat sizde kullanın içiniz rahatlar.

Geri
Yukarı