Rus biri tarafından Valorant hesabım çalındı

Seekus

Hectopat
Yer
Bind,Fas
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
★★★i5-12400F★★★GIGABYTE RTX 4060 OC 8GB WINDFORCE★★★Goodram 2x8GB RAM★★★H610M-K Anakart★★★MSI G274F 180Hz IPS G-SYNC 27"★★★Rampage SMX-R13★★★Rampage KB-RX77 Runner★★★
Meslek
Raze ile uçup kaçma
Rus birisi hesabımı çaldı. İçine VP falan yüklemiştim elimde Rus'un e-mailinin bir kısmı var. Riot'a bilet attım hala yapmam gereken bir şey var mı? Çok korkuyorum. Giriş hareketleri var hesabımda Rusça bir şeyler yazıyor. Kullandığım Gmail'i ele geçirmiş olabilir mi?

Rus birisi hesabımı çaldı. İçine VP falan yüklemiştim elimde Rus'un e-mailinin bir kısmı var. Riot'a bilet attım hala yapmam gereken bir şey var mı? Çok korkuyorum. Giriş hareketleri var hesabımda Rusça bir şeyler yazıyor. Kullandığım Gmail'i ele geçirmiş olabilir mi?
Hocam ne olur ne olmaz herşeyin şifresini değiştirin. Gmailden technopata kadar. Bir de virüs taraması yapın.

VP yüklediysen rahat alırsın korkma. Yüklediğin kartın bilgileri vs. var mı? Sende?

VP yüklediysen rahat alırsın korkma. Yüklediğin kartın bilgileri vs. var mı? Sende?
abi valla trendyldan aldım sonra kodu girdim valorantta pahalıydı fiyatlar

Geri
Yukarı