Rusça şarkı dinleyenler: Dinlediğinizi anlıyor musunuz?

Anlamıyorum :D "iziforensens butter butter berk" :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Birisi MVP olmuştur)

O sırada 2019 CS:GO bitki örtüsü:

(Bu arada bu şarkı Fince, Rusça değil.)

Benim pek rus şarkılarıyla aram yok ama birkaç kere dinlemişliğim oldu. Bu soruyu rus aksanıyla konuşan, Metro oyunlarına son derece yatkın olan birine sorarsan o sana anladığını söyler.
(Birisi MVP olmuştur)

O sırada 2019 CS:GO bitki örtüsü:

(Bu arada bu şarkı Fince, Rusça değil.)
Bu arada 0:43'teki arka plan bana baya tanıdık geldi. Bu harita R6'daki o ev değil mi hani?

Hayır, bir şey anlamıyorum ama güzel oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu şarkının ismini bile yazamıyorum "Rus mafya müziği" yazarak buluyorum.

Bu daha güzel.

Tek kelimesini anlamıyorum.

Tek kelimesini anlamıyorum.
Sadece Maşa ile Koca Ayı'nın olduğunu ve isminin "sensiz" olduğunu anladım. Dikkatli dinlemek lazım ama müziğin sesi sözleri anlamayı zorlaştırıyor.

Ben denilen şeylerin anlamını bilmiyorum. Sadece Beat hoşuma gidiyor.
Karışık Rusça şarkılarını kanalımda toparladım 32 dklık göz atmak istersen hoşuna gideceğinden eminim.

Geri
Yukarı