Rush Magic nasıldır?

mertdemir1903

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Rush Magic bu kulaklığı almayı planlıyorum. Açıkçası gidip aynı fiyata James Donkey veya Rampage almak içime sinmiyor. Sizce aldığıma pişman olur muyum? Rush'ın iyi bir marka olduğunu çoğu forumdaki insan söylüyor. Ancak bu kulaklığın bir incelemesini bulamadım bir yerde.

James Donkey daha kaliteli geldi gözüme ben Forumda rush öven kimseyi görmedim kaliteli bir marka değil Gamepower, Rampage, James Donkey neyse Rush'da o. Ama 4'ü arasında kalsam tercihim James Donkey olurdu.

Hocam forumda ne zaman James Donkey veya Gamepowerla ilgili bir şey sorulduğunda kimsenin önerdiğini görmedim. Bu arada benim bildiğim Rush alman malı.

O zaman ben yanlış biliyorum hocam. Sharkoon'un alt markası diye biliyordum ben. Peki 250 TL'ye kadar önerdiğiniz bir kulaklık var mı?

Hocam forumda ne zaman James Donkey veya Gamepowerla ilgili bir şey sorulduğunda kimsenin önerdiğini görmedim. Bu arada benim bildiğim Rush alman malı.
Ayrıca Almanyanın bir özelliği yok adı çıkmış Alman malı kalitelidir diye.
O zaman ben yanlış biliyorum hocam. Sharkoon'un alt markası diye biliyordum ben. Peki 250 TL'ye kadar önerdiğiniz bir kulaklık var mı?
Ucuz etin yahnisi yenmez hocam bütçeyi arttırmanızı öneririm ama yapamazsanız şuna bir bakın, önermesem de bu bütçeye bulabildiğim en iyisi bu gibi geldi. James Donkey 711 Siyah 7.1 Surround Gaming Kulaklık - incehesap.com

Yeni konular

Geri
Yukarı