İnceleme Rush RK-101 klavye

Yaklaşık 2.5 yıldır kullanmaktayım yoğun olarak. Şu an yazdığım bilgisayar Windows 7 gözüküyor çünkü evdeki değil.
Ürünün ortalama fiyatı: 219₺
Ben aldığımda 170₺ civarlarındaydı. Fiyatı şaşırttı beni.
Kullanma amacım oyun ve mesajlaşmaydı, bu konularda gayet başarılı.
Malzeme kalitesi fiyatından beklediğimden daha az açıkçası. Bu fiyata oldukça ince bir plastik kullanmışlar. Tuşları çıkarırken nazikçe çıkardığım halde kırılanlar oldu. Sertçe vurduğumda ayaklıkları kırıldı maalesef. Bu konuda başarısız. Öfkeli biriyseniz kötü bir seçim olacaktır.
Işıklar yeterli değil bence. Ben yine dikkatimi dağıtmasın diye düşük ve hareketsiz ışık kullanıyordum, klavye işime geldi bu konuda. Tek renk modu var. Nefes alma moduna alabilir siniz, ışığı 0-3 arası ayarlayabilir siniz. Hareketsiz aydınlatma var.
Sürücü, klavyenin sürücüsü yok. Tamamen tak çalıştır.
Ürün mekanik hissiyatlı, basarken hoş bir ses çıkarıyor. Tuşlar sağlam değil maalesef, sallanıyor tek parmakla sallayınca.
Ürün çok uzun, sevdim bu yönünü ama masada çok yer kaplıyor.
Harfler lazer baskı değil, aydınlatması yok harflerin. Benim harfler silinmedi ama boşluk tuşundaki logo silindi. Harfler de silinir diye düşünüyorum.

kısacası, ürün fiyatına değmez. Bu fiyata daha iyileri var. Ofis kullanımı için seçilebilir fakat oyun için biraz dandik.
Eğer bu fiyat çapında bir ürün arıyorsanız bilindik markalar daha iyi olacaktır. Razer cyonsa Lite gibi ürünler daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı