Rush RW900R direksiyon seti alınır mı?

Rush markanın ürettiği RW900r model direksiyon seti alınır mı? İkinci el almak istemiyorum.
Kesinlikle alınmaz , dendiğin dandiği bir set kendisi. Potansiyometre ile mi çalışıyor encoder'lemi bilmiyorum fakat özellikle ets2'de performans vermeyeceğini biliyorum. Alıpta sonradan pişman olacağınız bir set muhtemelen kendisi. Rampage V900 ile tek farkı direksiyonunun değişik olması. Bu tarz setleri alıp paranızı boşa harcamayın. Sıfır takıntınız varsa logitech / thrustmaster / moza racing'den başka set almayın.

Kesinlikle alınmaz, dendiğin dandiği bir set kendisi. Potansiyometre ile mi çalışıyor encoder'lemi bilmiyorum fakat özellikle ETS 2'de performans vermeyeceğini biliyorum. Alıpta sonradan pişman olacağınız bir set muhtemelen kendisi. Rampage V900 ile tek farkı direksiyonunun değişik olması. Bu tarz setleri alıp paranızı boşa harcamayın. Sıfır takıntınız varsa Logitech / Thrustmaster / moza Racing'den başka set almayın.

Hocam peki 5000 TL'ye manuel vitese sahip önerebileceğiniz bir set var mı?

Hocam peki 5000 TL'ye manuel vitese sahip önerebileceğiniz bir set var mı?
2. El G29+Shifter önerirdim , alacağınız hissiyatın %500 daha fazla olacağının garantisini veririm ki belirttiğiniz setteki vitesin hissinin bile olduğunu zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı