Rust 40 TL altına iner mi?

emree3801

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, iyi forumlar dilerim. İndirimde Rust almak için Steam'a girdim fakat fiyatını 40 TL olarak gördüm. Birkaç yerden okuduğumda 20 TL hatta daha az bir fiyata kadar düştüğünü gördüm. Bu yıl içerisinde düşmesi muhtemel mi?

Diğer sorum ise bir sonraki Steam indirimleri hangi tarihte olacak bilgisi olan belirtebilir mi?

Teşekkürler...

Ben de düşünüyordum bu konuyu ama 2 ay beklemektense 10 TL daha fazla vermenin göz çıkarmıyacağına kanaat getirdim ve aldım. Galiba Max 31 TL'ye düşüyor. Ama kesin bir şey söylemek mümkün değil.

Her indirim bir olmuyor elbette kış indirimi veya farklı indirimlerde daha düşük bulabilirsin veya indirim gelmez hiç bulamazsın açıkçası oyunu almak istiyorsan indirimden yararlanmanı öneririm.

En yakın Steam indirimi; kış indirimi oda 22 Aralıkta başlıyor.

1 Yıldır falan videolarını izliyorum çok hoşuma gidiyor istersen beraber oynayabiliriz. Aimin nasıl :D.
Aim olarak kötü olduğumu düşünmüyorum (her player gibi xD) ama rust yabancısıyım acaba mekanikleri nasıl onu hiç bilmiyorum :)
Her indirim bir olmuyor elbette kış indirimi veya farklı indirimlerde daha düşük bulabilirsin veya indirim gelmez hiç bulamazsın açıkçası oyunu almak istiyorsan indirimden yararlanmanı öneririm.

En yakın Steam indirimi; kış indirimi oda 22 Aralıkta başlıyor.
2 ay için 10 TL sanırım verilir :D

Aim olarak kötü olduğumu düşünmüyorum (her Player gibi xD) ama Rust yabancısıyım acaba mekanikleri nasıl onu hiç bilmiyorum :)

Discord nickim yiit#5592 istersen yazabilirsin. İyi forumlar.
Oyun 2019'da 14 TL'Ye düşmüştü o zaman almıştım.
Oyun o zamanlar 31 tlydi ondan o kadar indirime girmişti zamanında ben de alıp iade etmiştim :(

Yeni konular

Geri
Yukarı