Rust EAC Connection timed out ve yükleme ekranında donma

İşletim sistemi
Windows 10

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
İndirimde aldım dedim bir bakayım, açtım oyunu sıkıntı yok en başta. Bir tane SV seçtim girdim, EAC Connection timed out (1/2) hatası verdi, session menüsünden çıktım belki sorun Sv'den kaynaklıdır diye. Döndüm ana menüye, şimdi de hiçbir SV görünmüyor. Bir şekilde çözdüm onu da (arkasından 3 kere daha bozuldu). Son bozulmasından sonra dedim Easy Anti Cheat'i kaldırıp yükleyeyim. Sildim yükledim oyuna giriyorum, yükleme ekranında oyun dondu fareyi kastırmaya başladı. Aynı zamanda bip bip sesleri. Oyunu da kapatamadım bir türlü, tek çare PC'yi resledim. Arkadaşlar lütfen bu sorunların çözümünü bilen yazsın 30 dk oynama sürem var daha oyuna giremedim. Sistemim:
1660 Super
R5 1600 AF
16 GB 3000 MHz
B450M H
Windows 10 Home 64 Bit
Oyun orijinal, Driver'larım da güncel.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimde aldım dedim bir bakayım, açtım oyunu sıkıntı yok en başta. Bir tane SV seçtim girdim, eac connection timed out (1/2) hatası verdi, session menüsünden çıktım belki sorun Sv'den kaynaklıdır diye. Döndüm ana menüye, şimdi de hiçbir SV görünmüyor. Bir şekilde çözdüm onu da (arkasından 3 kere daha bozuldu). Son bozulmasından sonra dedim easy anti Cheat'i kaldırıp yükleyeyim. Sildim yükledim oyuna giriyorum, yükleme ekranında oyun dondu fareyi kastırmaya başladı. Aynı zamanda bip bip sesleri. Oyunu da kapatamadım bir türlü, tek çare PC'yi resledim. Arkadaşlar lütfen bu sorunların çözümünü bilen yazsın 30 dk oynama sürem var daha oyuna giremedim. Sistemim:
1660 Super
R5 1600 AF
16 GB 3000 MHz
B450M H
Windows 10 Home 64 Bit
Oyun orijinal, Driver'larım da güncel.

Onarım yapabilir misin ilk olarak Rust dosyalarını, sonrasında ise modemini resle sorun ortadan kalkar. İyi oyunlar dilerim şimdiden

Geri
Yukarı