Rust oynayacak arkadaş

Mehmet Akif T

Hectopat
Yer
Malatya/Yeşilyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Özellikleri:Ryzen 7 4700U 16GB Ram 256GB Depolama APU ekran kartı.(LAPTOP Lenovo E15)
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Rust oynayacak arkadaş arıyorum mikrofon yok oyun bilgim orta spray üzerinde çalışıyorum (iyi sayılır) aim üzerinde çalışıyorum (aim orta ve gelişiyor).
Yeni başlamış olun sıkıntı değil PC'niz kötü olsun sıkıntı değil anlayacağınız bir şartım yok yardım ederim hatta eğer yeni başlayan biri ise.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Rust oynayacak arkadaş arıyorum mikrofon yok oyun bilgim orta spray üzerinde çalışıyorum (iyi sayılır) aim üzerinde çalışıyorum (aim orta ve gelişiyor).
Yeni başlamış olun sıkıntı değil PC'niz kötü olsun sıkıntı değil anlayacağınız bir şartım yok yardım ederim hatta eğer yeni başlayan biri ise.
Mikrofonsuz çok sıkıntı çekersiniz bu oyunda.

Yav hocam önüme gelen mikrofon yoksa takım olmam diyor biliyourm onu bi salın ya takım arkadaşı bulayım.
Hocam 20 liraya bir mikrofon alarak da bu sorunu çözebilirsiniz.
Doğru düzgün iletişim kuramadığı biriyle beraber oyun oynamak istemeyebilir insanlar.

Hocam 20 liraya bir mikrofon alarak da bu sorunu çözebilirsiniz.
Doğru düzgün iletişim kuramadığı biriyle beraber oyun oynamak istemeyebilir insanlar.
Hocam 20 liraya olan mikrofonlar şuankilerden bile berbattır ki şuanki lerde berbat zaten arkadaş bulma umuduyla buraya geldim.
Kanka kusura bakma ama adam haklı.
Rust'ta mikrofon en önemli şeylerden biri.
Evet hocam oyun içinde bir Türk bulmuştum ama chat den idare ediyorduk dc sini almadığım için geri iletişime geçemedim kendisiyle.

Geri
Yukarı