Rust oyun arkadaşı

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Merhaba dostlar, geçtiğimiz günlerde oynamaktan zevk aldığım Rust'ı satın aldım fakat tek başıma oynayınca o kadar güzel gelmedi. İndirimde de satın almadım, 57 TL verdim. İade etmek isteyince de 6 saat oynadığımı belirttiler ve bu değerin 2 saatin altında olması gerektiğini söylediler. Yaşım 14 buildden az da olsa anlarım. Oynamak isteyen arkadaşlar bu konunun altına cevap yazarsa gerçekten çok memnun olurum. Teşekkürler.

Merhaba, biz 4-5 kişi rust oynuyoruz steam ismim: EkulaBoost ekleyebilirsiniz oradan doğru discord adresimizi atarım, bu arada bizim yaşlarımızda 14-15-16 evimiz de var genellikle hafta sonları fazla oynarız.

Merhaba, biz 4-5 kişi rust oynuyoruz steam ismim: EkulaBoost ekleyebilirsiniz oradan doğru discord adresimizi atarım, bu arada bizim yaşlarımızda 14-15-16 evimiz de var genellikle hafta sonları fazla oynarız.
Öğlen sizi ekleyeceğim benim yaşımda 14 Steam hesap ismim:Miracburak1907 eklerseniz oynayabiliriz.Ayrica mesaj yazdığınız için teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı