Rust yalnız oynanır mı?

Rust'ı tam bilmiyorum ama ARK tek başına oynanmıyor. Bir süre sonra yalnızlık duygusu kötü his veriyor adama. Yani ikisinin de benzer mekanikleri olduğunu varsayarsak(hayatta kalma gibi) bence oynanmaz.

Genel olarak bakılacaksa oynanır ama bir süre sonra sıkılırsın. Fakat ben kendimi tanıyorum sıkılmam diyorsan solo kasarakta çok iyi şeyler yapan oyuncular tanıyorum.

Rust'ı tam bilmiyorum ama ARK tek başına oynanmıyor. Bir süre sonra yalnızlık duygusu kötü his veriyor adama. Yani ikisinin de benzer mekanikleri olduğunu varsayarsak(hayatta kalma gibi) bence oynanmaz.
Ark ile pek alakası yok. Rust sezonluk sunucuları olan bir oyun. Sürekli gelişiyorsun ve wipe geliyor. Sonra her şey tekrar.

Rust'ta tek oynamak çok zor olabilir, hele oyunu bilmiyorsan çok zor emeklerinin bir anda boşa gittiğini görmek üzmeyecekse ama oyna kesin bence.

Ark'ı tek oynuyordum deli oluyordum oyun resmen tek oynarsan oyniyamazsın mantığı ya, Hele benim gibi yeniyseniz oyunda x10 kat daha zor :D

Solo, duo, trio vb. sunucular var. Solo olanlarda herkes sadece tek kişi oynayabiliyor. Oyunu öğrenene veya arkadaş bulana kadar böyle oynayabilirsin.

Geri
Yukarı