Rust'ı minimum ayarlarda oynatacak sistem toplama

partalcı

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar malum PC fiyatları uçuyor. Bilgisayarım çok eski. Rust'ta bazı işlemler ile 30 FPS alabiliyorum 😂ama kör olmama az kaldı 😁.Rust'ta Low ayarlarda 60 FPS alan bir PC bana yeter. Zaten sadece yazları kullanacağım. Nasıl bir sistem toparlayabilirim?
Mevcut sistem:
GA-M720-US3 anakart.
8 GB DDR2 RAM.
AMD anthlon X2 250 işlemci.
AMD HD 4650.

DDR3 geçmeniz iyi olur bence. Intel chipsetli bir anakart alacağınızı varsayarsak, Xeon E5450 veya 5460 takabilirsiniz. Ekran kartı olarak 750 Ti takabilirsiniz. Sistem zaten DDR2 olduğu için ve AMD chipsetli olduğu için çokta fark edecek bir şey takabileceğinizi sanmıyorum. Bütçenizi belirtmediğiniz için varsayımla böyle düşündüm. Ama bu sistemle bile zor olur diye düşünüyorum.

DDR3 geçmeniz iyi olur bence. Intel chipsetli bir anakart alacağınızı varsayarsak, Xeon E5450 veya 5460 takabilirsiniz. Ekran kartı olarak 750 Ti takabilirsiniz. Sistem zaten DDR2 olduğu için ve AMD chipsetli olduğu için çok da fark edecek bir şey takabileceğinizi sanmıyorum. Bütçenizi belirtmediğiniz için varsayımla böyle düşündüm. Ama bu sistemle bile zor olur diye düşünüyorum.

Xeon işlemcilerden E5 2640 önerildi. Ama kendisi ve anakartı Çin'de var. Peki bu Xeon E5450 anakart sıkıntısı yaşatıyor mu?
Bütçeniz nedir hocam?
hocam gaming labtop almayı bekliyorum.O yüzden bu sisteme çok yatırım yapmak istemiyorum.İçinde bulunduğumuz süreç geçene kadar idare etsin yeter.2500 veririm max
DDR3 geçmeniz iyi olur bence. Intel chipsetli bir anakart alacağınızı varsayarsak, Xeon E5450 veya 5460 takabilirsiniz. Ekran kartı olarak 750 Ti takabilirsiniz. Sistem zaten DDR2 olduğu için ve AMD chipsetli olduğu için çok da fark edecek bir şey takabileceğinizi sanmıyorum. Bütçenizi belirtmediğiniz için varsayımla böyle düşündüm. Ama bu sistemle bile zor olur diye düşünüyorum.

Turbox H55M Anakart ile Xeon X3440 almayı düşünüyorum. Ekran kartıda GTX 770 ikinci el olabilir. Sizce uyumlu mu bu sistem?​

Son düzenleme:
Xeon işlemcilerden E5 2640 önerildi. Ama kendisi ve anakartı Çin'de var. Peki bu Xeon E5450 anakart sıkıntısı yaşatıyor mu?

hocam gaming labtop almayı bekliyorum.O yüzden bu sisteme çok yatırım yapmak istemiyorum.İçinde bulunduğumuz süreç geçene kadar idare etsin yeter.2500 veririm max

Turbox H55M Anakart ile Xeon X3440 almayı düşünüyorum. Ekran kartıda GTX 770 ikinci el olabilir. Sizce uyumlu mu bu sistem?​

Kesinlikle Turbox markasından uzak durun. Darboğaz konusunda pek bir bilgim yok fakat X3440 işlemcisinin çoğu ekran kartını beslediğini gördüm.

Geri
Yukarı