Rust'ta base yaptıktan sonra ne yapılmalı?

JudgeKing38

Hectopat
Daha fazla  
Yeni bir Rust oyuncusu olarak uzun çabalarım sonucunda sonunda bir base yapabildim fakat base yaptıktan sonra oyuna karşı olan oynama isteğim oldukça azaldı ve ne yapacağımı fazla bilmiyorum ne yapmalıyım veya nasıl gelişebilirim?

Yeni bir Rust oyuncusu olarak uzun çabalarım sonucunda sonunda bir base yapabildim fakat base yaptıktan sonra oyuna karşı olan oynama isteğim oldukça azaldı ve ne yapacağımı fazla bilmiyorum ne yapmalıyım veya nasıl gelişebilirim?

Loot yaparak silah al, sonra RAID ve PvP.

YouTuber'ları izle biraz da, biraz mekanik öğrenirsin o sayede.

Asıl tahta veya taştan ilk baseyi yaptıktan sonra başlıyor oyun. Yol lootuna çıkabilirsin. Server fazla kalabalıksa 30-40 yakıt alıp deniz lootuna çıkmakta fayda var. Yeni başlıyorsan kalabalık sunuculara girme oyun isteğin ölür. Yol lootuna çık yakınsan küre(dome) ‘ye gitmelisin. Marketlerden askeri sandık almaya bak silah nereden çıkacak belli olmaz, biraz geliştikten sonra kartlara oynamalısın özellikle kırmızı karta oyna. Fırlatma’ya gidebilirsin ama radyasyon var hazmat şart 150 kadar kumaş la bandaj basa basa dolanabilirsin bina içinde. Maden kovalamaktada fayda var evini geliştirki kolay raid yeme.

1-basini güçlendirmek için çok uzun yol var önünde.
2-loot yaparak hurda biriktir.
3-araştırma tezgahı(3.seviye) gerekli araştırmaları yap.
4-kaliteli silah kullan (keleş, LR300)
5-garaj kapısı HQ duvar kapı ve trap kullan evini geliştir.
6-C4 ve roket araştır.
7-düşman rakipleri ortadan kaldır.
8-loot yapmak için (küçük-büyük oil, yer altı Tune'li ve buna benzer birçok kilitli sandık bulunduran loot mekanlarına git ve sağlam bir teçhizat ile dön.
9-kendi alanın için sur çek ve hava savunma sistemi kur, alanını koru, ve SW de üstünlük kur.
10-ve çok daha fazlası var bu oyunda, eğer arkadaşın varsa çok daha fazla eğlenirsin.

6-C4 ve roket araştır.
8-loot yapmak için (küçük-büyük oil, yer altı Tune'li ve buna benzer birçok kilitli sandık bulunduran loot mekanlarına git ve sağlam bir teçhizat ile dön.
9-kendi alanın için sur çek ve hava savunma sistemi kur, alanını koru, ve SW de üstünlük kur.
10-ve çok daha fazlası var bu oyunda, eğer arkadaşın varsa çok daha fazla eğlenirsin.

Hocam solo zor olur üstünlük kurmak, kendisini koruyup klan falan olmadıkça RAID atar anca solo olarak. YouTuber şansı gerek dediklerinizin tamamına. Deneyimliler yapar o ayrı.

Solo gerçekten fazla zor

Hocam solo zor olur üstünlük kurmak, kendisini koruyup klan falan olmadıkça raid atar anca solo olarak.Youtuber şansı gerek.

6-C4 ve roket araştır.

Yol lootuna çıktıktan sonra %95 ihtimalle ölüyorum ki oynadığım serverın en kalabalık hali 80 kişi ortalam ise 40 kişi oluyor.

Unuttum demeyi ama kendi base tasarımını yaparsan bayağı iyi olur, base yapma videoları izle kendin de Build sunucularında dene çözersin bir süre sonra.

Base attıysan temel adım olarak evin için alet dolabına mümkün oldukça çok temel eşya koymalısın sonrasında gelişmek için ise ilk adımın baseye fırın atıp dışarıdan farm yapman fırında eritmen bu sayede kendini çok hızlı bir şekilde geliştirebilirsin sonrasında yol lootu vb yaparak hurda kasıp bu hurdalarla ise 3 seviye çalışma masası veya 2 seviye çalışma masası atıp kapları garaj kapısı veya zırhlı kapıya çevirip bu sayede mümkün mertebe basen daha sağlam olmuş olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı