Rust'u 740M Harici Ekran Kartı ile Çalıştırmak

Ömer Tuğra

Hectopat
Daha fazla  
Rust (orjinal) başlatınca Hd Graphics ekran kartını kullanıyor. Rust simgesinde tıklayıp Nvidia ile çalıştır demek istiyorum ama oda çıkmıyor. SteamApps girip Rust dosyalarından yüksek performanslı Nvidia işlemcisi çalıştır dediğimde oluyor fakat bu seferde anticheat oyuna girmeme izin vermiyor. Aygıt yöneticisinden Hd Graphics devre dışı bıraktığımda oyun bu sefer işlemciyi kullanıyor ve yine Nvidia 740M'e geçmiyor. Nvidia denetim masasından da denedim olmadı. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.

@Recep Baltaş

İşletim sisteminiz ve sürücü sürümünüz nedir? Şunu dener misin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodakini yapmaya çalıştığım zaman "Access Denied" hatası alıyorum. Ekleme yapayım bir kaç oyunu sağ tıklayıp grafik işlemcisiyle çalıştır dediğimde çalışıyor ama Rust Steam'da olduğundan bu özellik yok. İşletim sistemim Windows 8.1 64 bit.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı