Rusya Battle.net'den Call of Duty Modern Warfare Almak

navolta

Hectopat
Katılım
24 Ağustos 2017
Mesajlar
65
Selamlar arkadaşlar, Rusya Battle.net üzerinden Call of Duty Modern Warfare almak istiyorum ancak birkaç sorum var:
1-Ininal ile alışveriş yapabilir miyim?
2-Hesap oluşturma, alışveriş gibi kısımlarda VPN açık olmalıymış, peki indirirken VPN açık kalmalı mı?
3-Yanlış anlamadıysam Battle.net'de hesap bölgesi ve ödeme yapılan bölge farkı varmış, ikisini de Rusya mı yapmak gerek?
 

sigarayibiraktim

Femtopat
Katılım
22 Mart 2021
Mesajlar
9
Nasıl aldın bende de telefon numarası istiyor ama Rusya olduğu için Türk telefon numarası istemiyor?
Dostum biraz geç oldu ama. Tam hatırlamıyorum fakat bir şekilde kendi cep numaramı girmeyi başarabilmiştim. Sanırım Authenticator ile oluyordu. Yani telefon numarası doğrulaması yerine Authenticator uygulaması seçeneğini seçmelisin. Telefonuna kurup kolayca halledebiliyorsun. Ama Cold War şu an almanı önermem çünkü random ban atıyor Activision. Ban sistemleri çökmüş durumda ve binlerce kişi muzdarip.
 

volkankelebek

Hectopat
Katılım
24 Temmuz 2016
Mesajlar
672
Makaleler
2
Çözümler
3
Dostum biraz geç oldu ama. Tam hatırlamıyorum fakat bir şekilde kendi cep numaramı girmeyi başarabilmiştim. Sanırım authenticator ile oluyordu. Yani telefon numarası doğrulaması yerine authenticator uygulaması seçeneğini seçmelisin. Telefonuna kurup kolayca halledebiliyorsun. Ama Cold War şu an almanı önermem çünkü random ban atıyor activision. Ban sistemleri çökmüş durumda ve binlerce kişi muzdarip.

Hmm anladım ben aldım telefon numarası istedi bende gittim siteler üzerinden 26 kuruşa telefon numarası aldım oyle hallettim bende mw 2019 şimdilik yeterli bir sonraki oyun çıkmadan 1 ay once alırım artık sağ ol.
 
Yukarı