Rusya kendi mağazasını açıyor!

Kötü komşu mal sahibi yapıyor. Umarım bize F35 vermezler de bizde muharip uçağa ağırlık veririz.
F35 kendini kanıtlamış bir firma tarafından yapılırken TUSAŞ 0 tecrübeyle uçak yapıyor. Hangisi daha iyi olur sence?

Bence bize F35'i vermesinler diye S400'ü aldık.
Kontrolü bende olmayan uçan bilgisayarı ne yapalım?
Körfez savaşında saddamın başına geleni hatırlayın.
Kontrolü sende ama?

Yanlış anlaşılmasın, yerli uçağı destekliyorum ama kesin olarak F35'den daha düşük kabiliyetleri olacaktır. Üstelik daha söndürülen F-4 filolarının yerleri doldurulmamışken F-16'ları yenilemek çok ütopik bir düşünce.

F35 kendini kanıtlamış bir firma tarafından yapılırken tusaş 0 tecrübeyle uçak yapıyor. Hangisi daha iyi olur sence?

Kontrolü sende ama?

Yanlış anlaşılmasın, yerli uçağı destekliyorum ama kesin olarak F35'den daha düşük kabiliyetleri olacaktır. Üstelik daha söndürülen F-4 filolarının yerleri doldurulmamışken F-16'ları yenilemek çok ütopik bir düşünce.

Elbetteki F35'ten ilk versiyonları düşük olacaktır.
Ama nereye kadar bu şekilde başkasından dileneceğiz?
Bir yerden başlamak lazım.

Ayrıca tusaş sıfır tecrübeye sahip değil.
Lisans ile F16'nın tüm parçalarını burada kendisi üretmiş ve mısıra ihraç etmiş bir firma.
Umarım başarılı oluruz.
Tamam da, Çin'ini de bundan ötürü Swift sisteminden çıkartırlar yine de.

Çin'i çıkaramazlar o kadarını yemez.
Dünyanın üretim üssü adamlar.

Rusya'yı çıkardılar bak enerji fiyatlarına.
Doğal gaz petrol uçtu.

F35 kendini kanıtlamış bir firma tarafından yapılırken TUSAŞ 0 tecrübeyle uçak yapıyor. Hangisi daha iyi olur sence?

Kontrolü sende ama?

Ben burada hangisini iyi olacağını kıyaslamak adına bir cümle yazmadım. İyi oku. Elbette F35 ile kıyaslamak ilk etapta doğru olmaz ancak özellikleri geliştirilmesi itibariyle MMU inşallah çok güzel özellikleri olan uçağımız olacak. F35 den çok kötü mü olacak yine olsun bizim olsun. Biz yapmış olalım. Gün gelir çok daha iyisini yapmak bize nasip olur.

Ben burada hangisini iyi olacağını kıyaslamak adına bir cümle yazmadım. İyi oku. Elbette F35 ile kıyaslamak ilk etapta doğru olmaz ancak özellikleri geliştirilmesi itibariyle MMU inşallah çok güzel özellikleri olan uçağımız olacak. F35 den çok kötü mü olacak yine olsun bizim olsun. Biz yapmış olalım. Gün gelir çok daha iyisini yapmak bize nasip olur.
F-35'in peşini kovalamak daha mantıklı değil mi sence de? Parasını zaten verdik ve dediğim gibi TUSAŞ'ın sitesinde bile F-16'ların yenilenmesi söz konusu iken daha F-4 filolarının yerine uçak konulamadı.

F-35'in peşini kovalamak daha mantıklı değil mi sence de? Parasını zaten verdik ve dediğim gibi TUSAŞ'ın sitesinde bile F-16'ların yenilenmesi söz konusu iken daha F-4 filolarının yerine uçak konulamadı.
Konuyu politikaya çekme. Git onu söz dinlemeyen kâinat mafyası ABD ye anlat.

Yeni konular

Geri
Yukarı