Rusya sitesinden alışveriş yaparken hangi ödeme yöntemi seçilmeli?

Ivar Lothbrok

Hectopat
Daha fazla  
Öncesinde QIWI ile hallediyordum ama kapattılar. Web Money deneyeyim dedim ama onda da pasaport numarası istiyor. Şu anda da hiçbir şekilde alışveriş yapamıyorum. Ne alıyorsun diye soracak olursanız da Steam random Key alıyorum. Bu seçeneklerden hangisiyle alışveriş yapabilirim? Kredi kartı diyorum ülkenizde desteklenmiyor diyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (78).png
    Ekran Görüntüsü (78).png
    13,6 KB · Görüntüleme: 134
  • Ekran Görüntüsü (79).png
    Ekran Görüntüsü (79).png
    13,5 KB · Görüntüleme: 142
  • Ekran Görüntüsü (80).png
    Ekran Görüntüsü (80).png
    15,2 KB · Görüntüleme: 102
  • Ekran Görüntüsü (81).png
    Ekran Görüntüsü (81).png
    15,2 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleyen: Moderatör:
Turkish Bank Card seçeneği yok mu? Bu arada satanlara engel olmak istemem ama Random Key almanızı önermem. Tabii Rusya'dan alıp Türkiye'de satıyorsanız güzel fikir ama çok da karışmayayım. Dediğim gibi Turkish Bank Card varsa onu kullanın, yoksa diğer seçenekleri yazın.

Turkish Bank Card seçeneği yok mu? Bu arada satanlara engel olmak istemem ama Random Key almanızı önermem. Tabii Rusya'dan alıp Türkiye'de satıyorsanız güzel fikir ama çok da karışmayayım. Dediğim gibi Turkish Bank Card varsa onu kullanın, yoksa diğer seçenekleri yazın.
Hocam kendim kullanıp oyun çıkarmaya çalışıyorum. Eklemeyi unutmuşum seçenekleri sayfayı yenilerseniz görebilirsiniz ekledim şimdi.

Hocam kendim kullanıp oyun çıkarmaya çalışıyorum. Eklemeyi unutmuşum seçenekleri sayfayı yenilerseniz görebilirsiniz ekledim şimdi.
İsterseniz Apple Pay satın alıp onunla ödeyebilirsiniz. Aynı şey Samsung Pay için de geçerli, gördüğüm kadarıyla Turkish Bank Card yok. Kendi sitelerinden Apple Pay veya Samsung Pay alın, onlarla ödeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı