Rusya, Türkiye'ye savaş açar mı?

Kazanırdık. Tarihte türkler hep bağımsız bir millet olmuştur.
Bağımsızlığımızı bir kişiye bağlaman saçma.
Dostum, tabii ki de herkesin yardimi bulunuyor fakat elde hiçbir şey yoktu, suphesiz bu ulkenin bagimsiz olmasinin kilit sebeplerinden biri de Atatürk'un stratejik zekasidir.

Bu vatan da dedim. Anadolu toprakları. Ben size Çin demedim. 15 Temmuz en güzel örneği bunun mesela. Kurtuluş Savaşı, Kuva-yı Milliye... Yazdıklarımın arasında Çin geçmiyor veya Anadolu hariç herhangi bir bölge. Malazgirt Savaşı'ndan beri kimse bizi buradan çıkaramadı. Yineliyorum ne İngilizler, ne Fransızlar, ne Ruslar, ne İtalyanlar, ne Ermeniler, ne Yunanlar ne de başka ırk. Hitler'in bir sözü var (Gerçi onun olduğu kesin değil.) ''Türkler öyle bir millettir ki onları yenmek için hepsini öldürmek gerekir. Bir tanesi bile hayatta kalırsa sonunda bizden intikamını alır.''
Lütfen küçümsemeyin artık.
15 Temmuz'un Tiyatro olduğu zaten ortada ki, Atatürk olmasaydı Kurtuluş Savaşı filan olmayacaktı ve Osmanlı İngiliz Sömüregesi olacaktı. Atatürk gibi biri olmadığı sürece herhangi bi' savaşı kazanma olasılığı düşük. Şu anki liderin durumu zaten ortada daha teröristleri ortadan kaldıramıyor Rusya'yı mı kaldıracak. 🤣🤣

Ne soru işareti? NATO ne işe yaradı bu zamana kadar. ABD'nin çıkarları için kurulmuş. Ukrayna'ya gazı verdiler. Şimdi yalnız bıraktılar ve Ukrayna elden gidiyor. Bir de gelmiş soru işareti koymuş. :D

Haha gulecegim yoktu Ukrayna'yi birakma sebepleri 1. olarak Ukrayna NATO uyesi degil 2. NATO uyesi olup yardim edememezlik yapamaz NATO uyesiysen NATO savasta sana destek cikmali cunku diger ulkeler gorup bunu dehsete kapilir 3. Ukrayna sadece adaydi.

Ne soru işareti? NATO ne işe yaradı bu zamana kadar. ABD'nin çıkarları için kurulmuş. Ukrayna'ya gazı verdiler. Şimdi yalnız bıraktılar ve Ukrayna elden gidiyor. Bir de gelmiş soru işareti koymuş. :D

1. Ukrayna NATO ülkesi değil. (ana sebep)
2. NATO ülkeleri Rusya'yla savaşmaya kalksa 3.dünya savaşı çıkabilir.

Haha gulecegim yoktu Ukrayna'yi birakma sebepleri 1. olarak Ukrayna NATO uyesi degil 2. NATO uyesi olup yardim edememezlik yapamaz NATO uyesiysen NATO savasta sana destek cikmali cunku diger ulkeler gorup bunu dehsete kapilir 3. Ukrayna sadece adaydi.
Git ABD'nin açıklamalarına bak. Ukrayna'ya gazı verdiler. Ondan sonra yalnız bıraktılar. İsveç ve Finlandinya da şuan girmek istiyor. Rusya izin vermiyor NATO ses çıkarmıyor. :D
1. Ukrayna NATO ülkesi değil. (ana sebep)
2. NATO ülkeleri Rusya'yla savaşmaya kalksa 3.dünya savaşı çıkabilir.
Türk ve Romanya gemisine iki tane bomba atıldı. NATO sesini çıkarmadı. Hala NATO diyorsunuz. 2018 Yılında Macron'un beyin ölümü gerçekleşti sözü çok doğru.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı