RX 460 4GB Battlefield 1'de GPU stabil kalmıyor

Vemonder

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar GPU stabil bir kullanımda kalmıyor. Sıkıntı nedir? Lowda 30-50 FPS alıyorum. CPU kullanımı %80 4.2 GHz O.C'lu. Sıcaklık 38 derece. Normalde Highda rahat oynatabilen bir kart. Kasma sıkıntısı da yaşıyorum. Diğer oyunlar da rahatım. Rainbow Six Siege vs. gibi oyunlarda rahat FPS değerleri alıyorum. Battlefield 3-4 de 80-90 arası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncellikle herkese tekrardan merhaba. Yaptıklarımı açıklıyorum dx 12 yi kapattım pek fazla değişim olmadı. Sistemim imzamda belirtildiği gibi. Star wars battlefront 90 fps gibi değerlerdeyken battlefield 1 neden böyle anlamadım. Lütfen yardım istiyorum. Ekran kartı driverlar güncel.
Amd FX 6100 - ASUS 970 GAMİNG AURA - Msı Rx 460 4gb - 2x4 kingston 1333 mhz ram - Xigmatek calibre 600 +80 plus güç kaynağı - James Donkey 112C oyuncu mouse - Asus VS247NR 23.6 Monitör - LOGİTECH G105 - Sades a55 pro kulaklık - Logitech f310 gamepad- Steel series natus vincere mousepad-

Oyun Crack ise bu sorunlari yasiyabilirsin ayrıca darboğazdanda olabilir ama CPU kullanımın %80 ise normal , MSAA ayarini kontrol et eğer X16 da ise FPS yi gerçekten çok etkiliyor.

Oyun Crack ise bu sorunlari yasiyabilirsin ayrıca darboğazdanda olabilir ama CPU kullanımın %80 ise normal , MSAA ayarini kontrol et eğer X16 da ise FPS yi gerçekten çok etkiliyor.
Dar boğaz olduğunu düşünmüyor ve oyun orjinal. Olsa battlefield 4 de veya star wars battlefront da olurdu.

ve msaa ayarı bf 1 de bulunmuyor.

Bir yardım eden arkadaşlar.

Single player gpu full kullanılıyor. fakat multiplayerda tersi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı