RX 460 Ekrandaki renkli çizgiler

caipira0

Decapat
Yeni ekran kartı aldım 2. elden RX 460 fakat monitörüm VGA olduğu için ekran kartını test etmek amacıyla kasayı televizyona bağladım HDMI kablosu ile. Fakat ekranda başlangıçta 2 -3 saniye çizgi çıkıyor ama Windows'ta bir sıkıntı yok, sizce sorun televizyonda mı yoksa ekran kartında mıdır?

Kurmalısınız zaten, DDU ile eskisini kaldırıp yenisini kurmayı deneyin. Kart arkadaşın dediği gibi OEM mi?

Hocam az önce AMD cleanup kullanarak güvenli modda AMD'ye dair bütün her şeyi sildim, sonra tekrar İnternet'ten en son sürümünü indirdim fakat Driver yüklenmedi. Driver hiçbir şekilde yüklenmiyor kartta sorun var sanırım, aygıt yöneticisinde hep ünlem işareti oluyor. Kartı iade edeceğim yapacak bir şey yok sanırım.

Hocam az önce AMD cleanup kullanarak güvenli modda AMD'ye dair bütün her şeyi sildim, sonra tekrar İnternet'ten en son sürümünü indirdim fakat Driver yüklenmedi. Driver hiçbir şekilde yüklenmiyor kartta sorun var sanırım, aygıt yöneticisinde hep ünlem işareti oluyor. Kartı iade edeceğim yapacak bir şey yok sanırım.
Nasıl yüklenmiyor? Kurarken AMD Driver Installer sorun mu çıkartıyor?

Nasıl yüklenmiyor? Kurarken AMD Driver ınstaller sorun mu çıkartıyor?

Hayır kurarken hiçbir sorun yok kurulum tamamlandı sisteminizi yeniden başlatın diyor yeniden başlatıyorum fakat Driver yüklenmiyor, aygıt yöneticisinde de hep ünlem işareti oluyor. Her şeyi denedim, CD ile kurdum, elle İnternet'ten kurdum hatta Windows 7'den Windows 10'a bile geçtim hiçbir şekilde Driver kurulmadı. Eski ekran kartımı taktım onda sıkıntı yok sanırım kartta bir sıkıntı var iade talep ettim.

Hayır kurarken hiçbir sorun yok kurulum tamamlandı sisteminizi yeniden başlatın diyor yeniden başlatıyorum fakat Driver yüklenmiyor, aygıt yöneticisinde de hep ünlem işareti oluyor. Her şeyi denedim, CD ile kurdum, elle İnternet'ten kurdum hatta Windows 7'den Windows 10'a bile geçtim hiçbir şekilde Driver kurulmadı. Eski ekran kartımı taktım onda sıkıntı yok sanırım kartta bir sıkıntı var iade talep ettim.
Anladığım kadarıyla eski ekran kartının sürücüsü de kurulu, iki sürücüyü de DDU ile kaldırıp bu videodaki gibi dener misin? (16:10'dan itibaren)

Anladığım kadarıyla eski ekran kartının sürücüsü de kurulu, iki sürücüyü de DDU ile kaldırıp bu videodaki gibi dener misin?

Yok eski ekran kartının Driver'ı kurulu değil, ilk başta zaten eski ekran kartının Driver'ını kaldırdım her şeyi temizledim AMD cleanup ile, sonra yeni ekran kartının Driver'ını yükledim olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok eski ekran kartının Driver'ı kurulu değil, ilk başta zaten eski ekran kartının Driver'ını kaldırdım her şeyi temizledim AMD cleanup ile, sonra yeni ekran kartının Driver'ını yükledim olmadı.
Bir de DDU ile dene ve videodaki gibi yapmaya çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı