RX 460 OEM sistem alınır mı?

Bütçe
1200

ErdemKS

Femtopat
Xenon X3470.
RX 460 OEM.
1 TB HDD 7200 RPM.
8 GB DDR3 RAM 1333 MHz.

1200 TL gibi bir fiyatı var. Benim de 1366x768 monitörüm var. Bu sistemi almam mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xenon X3470.
RX 460 OEM.
1 TB HDD 7200 RPM.
8 GB DDR3 RAM 1333 MHz.

1200 TL gibi bir fiyatı var. Benim de 1366x768 monitörüm var. Bu sistemi almam mantıklı mı?
Alınır hocam msi rx460 4gb modeli vardı bende. RDR2 orta yüksek ayarlarda oynuyordum ve sistemi 2800 e satmıştım. Kesinlikle sizinki alınır ileride satıp yükseltme yaparsınız. Bir de 1920x1080 kullanıyordum.

Eğer sistemin bir sorunu yoksa kesinlikle almalısınız.

Sahibinin dediğine göre bir sorunu yok ve olay şöyle olacak ben ekran kartı, PSU, ve anakartı alacağım satıcının elinde bulunan parçalar ücretini ödüyeceğim sonra o parayla adam diğer parçaları alacak buluşup kasayı toplayıp paranın geri kalanını vereceğim.
Alınır hocam MSI RX460 4 GB modeli vardı bende. RDR2 orta yüksek ayarlarda oynuyordum ve sistemi 2800'e satmıştım. Kesinlikle sizinki alınır ileride satıp yükseltme yaparsınız. Bir de 1920x1080 kullanıyordum.

O mantıkla gidicem aslında sistem fiyatı uygun alıp ileride satıp yükselteceğim peki bu sistemde Valorant GTA 5 gibi oyunlarda kaç FPS alırım. 1366x768 çözünürlükte.

Sahibinin dediğine göre bir sorunu yok ve olay şöyle olacak ben ekran kartı, PSU, ve anakartı alacağım satıcının elinde bulunan parçalar ücretini ödüyeceğim sonra o parayla adam diğer parçaları alacak buluşup kasayı toplayıp paranın geri kalanını vereceğim.

O mantıkla gidicem aslında sistem fiyatı uygun alıp ileride satıp yükselteceğim peki bu sistemde Valorant GTA 5 gibi oyunlarda kaç FPS alırım. 1366x768 çözünürlükte.

Eğer toplam ödeyeceğiniz tutar 1200 TL ise iyi bir sistem. Elinize geçen parçaları test etmeyi unutmayın.

Eğer toplam ödeyeceğiniz tutar 1200 TL ise iyi bir sistem. Elinize geçen parçaları test etmeyi unutmayın.

Evet öyle yapacağım PSU için yöntem var ekran kartında test ederim bi şekilde anakart nasıl yapacağım?

Kardeşim rahatsız ediyorum ama bir de söyle bir sistem var
FX 6100
GTX 1050 OEM.
8 GB DDR 3 RAM
128 GB SSD 500 GB HDD
Hangisi daha mantıklı fiyat aynı.

Son düzenleme:
Evet öyle yapacağım PSU için yöntem var ekran kartında test ederim bir şekilde anakart nasıl yapacağım?

Kardeşim rahatsız ediyorum ama bir de söyle bir sistem var.
FX 6100.
GTX 1050 OEM.
8 GB DDR 3 RAM.
128 GB SSD 500 GB HDD.
Hangisi daha mantıklı fiyat aynı.

RX 460 sistem daha mantıklı. Bileşenleri test etmeyi (eğer onun elinde uygun parçalar var ise) satıcıdan rica edebilirsiniz. Satıcıda test etmek için uygun parçalar yoksa bir bilgisayarcıda test etmeniz lazım. Eğer bilgisayarcıda test edecekseniz bilgisayarcının yanında bulunun çünkü bazıları kötü niyetli olabiliyor.

Geri
Yukarı