RX 460 Takınca PC Açılmıyor

Naim ACAR

Kilopat
Daha fazla  
Takas ile bir arkadaştan RX 460 aldım. Başka bilgisayarda çalışıyor benim bilgisayarımda ise güç geliyor karta sistem açılıyor fanlar dönüyor lakin hiçbir görüntü yok ayrıca kapatma tuşuna bastığım zaman direk kapanıyor yani uzun süre basınca kapanıyor ya normalde hiç beklemiyor direkt kapanıyor. Bilgisayarım Dell XPS 8300 ne yapabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Legacy Boot desteği olması lazım. Bilgisayarınıza BIOS güncellemesi yapın:

Dell XPS 8300 and Vostro 460 System BIOS | Dell Turkey
Teşekkürler Recep Baltaş deneyeceğim, deneyince sonucunu yazarım.
Legacy Boot desteği olması lazım. Bilgisayarınıza BIOS güncellemesi yapın:

Dell XPS 8300 and Vostro 460 System BIOS | Dell Turkey

Biosu A06 sürümüne güncelledim kartı taktım lakin hala görüntü yok.

Son düzenleme:
Ekran kartının legacy desteği yokmuş. Sadece UEFI uyumlu.
Yani meali nedir acaba? Gece boyu, çözümsüz bi error 25 hatasina çözüm bulmaya uğraşarak anakart biosunu güncellemeyi denedim ama olmadı artık yeni anakart almayi dusunuyodum bakiniyordum. Uefi ve legacy nedir problemi açarmısın

Ekran kartının legacy desteği yokmuş. Sadece UEFI uyumlu.
Ha anladım uefi destekli bi anakart bakmak lazım ozamman. Sen böyle mi çözmüştün

Son düzenleme:
Yani meali nedir acaba? Gece boyu, çözümsüz bir error 25 hatasina çözüm bulmaya uğraşarak anakart BIOS'unu güncellemeyi denedim ama olmadı artık yeni anakart almayi dusunuyordum bakiniyordum. UEFI ve legacy nedir problemi açar mısın?

Ha anladım UEFI destekli bir anakart bakmak lazım ozamman. Sen böyle mi çözmüştün.

Benim çözülmedi, farklı UEFI bilgisayarda denedim çalıştı. Ben de ekran kartını sattım.

Geri
Yukarı